مغانلو آماده اولین بازی در لیگ پرتغال

مغانلو آماده اولین بازی در لیگ پرتغال لژیونر تازه فوتبال ایران آماده است تا این هفته اولین بازی خود را در لیگ برتر پرتغال انجام دهد. به گزارش ایسنا به نقل از سایت Terra, شهریار مغانلو مهاجم سابق پیکان که در عضویت سانتاکلارا قرار دارد می‌تواند این هفته اولین بازی خود را برابر پاکوس فریرا انجام دهد. با توجه به مصدومیت رقیب او در خط حمله و آمادگی بالای مغانلو در تمرینات، او می‌تواند از این هفته برای تیمش به میدان برود. سانتاکلارا فصل جدید لیگ برتر پرتغال را خوب شروع کرده است و با ۷ امتیاز از ۳ بازی بالاتر از پورتو در رده دوم جدول رده بندی لیگ قرار دارد. بنفیکا با ۹ امتیاز پیشتاز جدول رده بندی لیگ برتر پرتغال است. انتهای پیام

مغانلو آماده اولین بازی در لیگ پرتغال

مغانلو آماده اولین بازی در لیگ پرتغال

لژیونر تازه فوتبال ایران آماده است تا این هفته اولین بازی خود را در لیگ برتر پرتغال انجام دهد.

به گزارش ایسنا به نقل از سایت Terra, شهریار مغانلو مهاجم سابق پیکان که در عضویت سانتاکلارا قرار دارد می‌تواند این هفته اولین بازی خود را برابر پاکوس فریرا انجام دهد. با توجه به مصدومیت رقیب او در خط حمله و آمادگی بالای مغانلو در تمرینات، او می‌تواند از این هفته برای تیمش به میدان برود.

سانتاکلارا فصل جدید لیگ برتر پرتغال را خوب شروع کرده است و با ۷ امتیاز از ۳ بازی بالاتر از پورتو در رده دوم جدول رده بندی لیگ قرار دارد.

بنفیکا با ۹ امتیاز پیشتاز جدول رده بندی لیگ برتر پرتغال است.

انتهای پیام