معرفی قهرمانان اولین دوره مسابقات دو “اتلون” نخبگان ایران

معرفی قهرمانان اولین دوره مسابقات دو "اتلون" نخبگان ایران قهرمانان نخستین دوره مسابقات دو "اتلون" نخبگان قهرمانی کشور مشخص شدند. به گزارش ایسنا و به نقل از فدراسیون ترای اتلون،قهرمانان اولین دوره مسابقات دواتلون نخبگان کشور و کاپ آزاد در بخش بانوان و مردان مشخص شدند. این دوره از رقابت ها پس از وقفه طولانی و عدم برگزاری مسابقات در پی شیوع ویروس کرونا با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در مسافت اسپرینت (۵ کیلومتر دو، ۲۰ کیلومتر دوچرخه و دو و نیم کیلومتر دو) در ورزشگاه یادگام امام تبریز برگزار شد. نتایج بخش بانوان به شرح زیر است: *رقابت نخبگان ۱- فاطمه میریان با زمان ۱ ساعت و ۲۴ دقیقه و ۱۸ ثانیه ۲- زینب نوروزی با زمان۱ ساعت و ۲۴ دقیقه و ۳۹ ثانیه ۳-نرگس نیک روش با زمان۱ ساعت و ۳۰ دقیقه و ۱۰ ثانیه * بخش آزاد در بخش کاپ آزاد این رقابت ها که در دو رده بالای ۱۶ سال و زیر ۱۶ سال برگزار شد. ۱- شکوه طیاره خواجویی بود۱ ساعت و ۲۶ دقیقه و ۴۲ثانیه ۲-فاطمه باقری با زمان ۱ ساعت و ۳۸ دقیقه و ۱۵ ثانیه ۳-الهه محسنی با زمان ۱ ساعت و ۵۱ دقیقه و ۵۸ ثانیه در رده های دوم و سوم ایستادند. در رده سنی..

معرفی قهرمانان اولین دوره مسابقات دو "اتلون" نخبگان ایران

معرفی قهرمانان اولین دوره مسابقات دو "اتلون" نخبگان ایران

قهرمانان نخستین دوره مسابقات دو "اتلون" نخبگان قهرمانی کشور مشخص شدند.

به گزارش ایسنا و به نقل از فدراسیون ترای اتلون،قهرمانان اولین دوره مسابقات دواتلون نخبگان کشور و کاپ آزاد در بخش بانوان و مردان مشخص شدند.

این دوره از رقابت ها پس از وقفه طولانی و عدم برگزاری مسابقات در پی شیوع ویروس کرونا با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در مسافت اسپرینت (۵ کیلومتر دو، ۲۰ کیلومتر دوچرخه و دو و نیم کیلومتر دو) در ورزشگاه یادگام امام تبریز برگزار شد.

نتایج بخش بانوان به شرح زیر است:

*رقابت نخبگان

۱- فاطمه میریان با زمان ۱ ساعت و ۲۴ دقیقه و ۱۸ ثانیه

۲- زینب نوروزی با زمان۱ ساعت و ۲۴ دقیقه و ۳۹ ثانیه

۳-نرگس نیک روش با زمان۱ ساعت و ۳۰ دقیقه و ۱۰ ثانیه

* بخش آزاد

در بخش کاپ آزاد این رقابت ها که در دو رده بالای ۱۶ سال و زیر ۱۶ سال برگزار شد.

۱- شکوه طیاره خواجویی بود۱ ساعت و ۲۶ دقیقه و ۴۲ثانیه

۲-فاطمه باقری با زمان ۱ ساعت و ۳۸ دقیقه و ۱۵ ثانیه

۳-الهه محسنی با زمان ۱ ساعت و ۵۱ دقیقه و ۵۸ ثانیه در رده های دوم و سوم ایستادند.

در رده سنی زیر ۱۶ نیز سوین تابع خیام، نگار عسگری و پریا ایرانی به ترتیب اول ،دوم و سوم شدند.

نتایج رقابت بخش مردان به شرح زیر است:

رقابت نخبگان

۱- منصور عبدی با زمان ۱ ساعت و ۷ دقیقه و ۷ ثانیه

۲-امین سقایی با زمان ۱ ساعت و ۷ دقیقه و ۸ ثانیه

۳- سید محمد حسینی با زمان ۱ ساعت و ۹ دقیقه و ۲۶ ثانیه

بخش کاپ آزاد

در بخش کاپ این مسابقات که در سه رده سنی بالای ۱۶، زیر ۱۶ زیر ۱۴ سال برگزار شد.

دانیال رضایی بود که توانست با زمان ۱:۱۲:۲۸ به مقام قهرمانی بالای ۱۶ سال دست پیدا کند. عارف عباسی با زمان ۱:۱۳:۲۰ دوم شد و علیرضا عبدی با ۱:۱۴:۴۱ در رده سوم ایستاد.

در رده زیر ۱۶ سال کاپ آزاد پوریا شامی قهرمان شد و مهدی انصاری بر سکوی دوم ایستاد. محمد یاسر سجاد نیز موفق به کسب مقام سوم شد.

در رده سنی زیر ۱۴ سال کاپ آزاد نیز مهدی شافعیان با زمان ۲۶:۴۰ موفق به کسب مقام نخست شد و امیرحسین نصیری با زمان ۲۹:۲۲ و ایلیا زین العابدینی با زمان ۳۰:۱۳ به ترتیب در رده های دوم و سوم قرار گرفتند.

انتهای پیام