معراج اسماعیلی و مجید عیدی از آلومینیوم اراک جدا شدند

معراج اسماعیلی و مجید عیدی از آلومینیوم اراک جدا شدند ایسنا/مرکزی دو بازیکن جدید تیم فوتبال آلومینیوم اراک با توافق با باشگاه از این تیم جدا شدند. معراج اسماعیلی دروازه بان فصل گذشته تیم فوتبال ذوب‌آهن و تیم ملی امید که چند هفته قبل با نظر رسول خطیبی به تیم آلومینیوم آمده بود، با توافق باشگاه آلومینیوم اراک قرارداد خود را فسخ کرد و از این تیم جدا شد. همچنین مجید عیدی بازیکن اراکی فصل گذشته نفت مسجدسلیمان که چند هفته قبل با باشگاه آلومینیوم اراک به توافق رسیده و قرارداد امضا کرده بود، با توافق طرفین از این تیم جدا و قرارداد خود را فسخ کرد. تیم فوتبال آلومینیوم اراک که اولین سال حضور در لیگ برتر خود را تجربه می‌کند، تمرینات آماده سازی خود را در اراک ادامه می دهد و دهم آبان ماه در اولین بازی خود میزبان نساجی مازندران در هفته اول لیگ برتر خواهد بود. انتهای پیام

معراج اسماعیلی و مجید عیدی از آلومینیوم اراک جدا شدند

معراج اسماعیلی و مجید عیدی از آلومینیوم اراک جدا شدند

ایسنا/مرکزی دو بازیکن جدید تیم فوتبال آلومینیوم اراک با توافق با باشگاه از این تیم جدا شدند.

معراج اسماعیلی دروازه بان فصل گذشته تیم فوتبال ذوب‌آهن و تیم ملی امید که چند هفته قبل با نظر رسول خطیبی به تیم آلومینیوم آمده بود، با توافق باشگاه آلومینیوم اراک قرارداد خود را فسخ کرد و از این تیم جدا شد.

همچنین مجید عیدی بازیکن اراکی فصل گذشته نفت مسجدسلیمان که چند هفته قبل با باشگاه آلومینیوم اراک به توافق رسیده و قرارداد امضا کرده بود، با توافق طرفین از این تیم جدا و قرارداد خود را فسخ کرد.

تیم فوتبال آلومینیوم اراک که اولین سال حضور در لیگ برتر خود را تجربه می‌کند، تمرینات آماده سازی خود را در اراک ادامه می دهد و دهم آبان ماه در اولین بازی خود میزبان نساجی مازندران در هفته اول لیگ برتر خواهد بود.

انتهای پیام