مظلومی: تعویق مسابقات قهرمانی جوانان آسیا عجیب بود/ خستگی به تنمان ماند

مظلومی: تعویق مسابقات قهرمانی جوانان آسیا عجیب بود/ خستگی به تنمان ماند سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان با اشاره به تعویق مسابقات قهرمانی جوانان آسیا از سوی AFC گفت:واقعا این خبر برای ما شوکه کننده بود و خستگی به تنمان ماند. به گزارش ایسنا، پرویز مظلومی، سرمربی تیم ملی ملی فوتبال جوانان ایران پس از لغو اردوی تیمش با توجه به تعویق مسابقات قهرمانی جوانان آسیا گفت: ظاهرا گفته شده بعضی از تیم‌های شرکت کننده در مسابقات به دلیل عدم امکان سفر به ازبکستان خواستار تعویق بازی‌ها شدند و مسابقات در تاریخ مقرر برگزار نمی‌شود. به نظرم مسئولان برگزاری بازی‌ها تصمیم عجیبی گرفته‌اند و اگر قرار بود این رقابت‌ها به تعویق بیفتد باید این مساله در همان مراسم قرعه‌کشی اعلام می‌شد نه حالا که فرصت کوتاهی به تاریخ آغاز بازی‌ها باقی مانده و تیم‌ها برنامه‌های آماده‌سازی خودشان را به مراحل نهایی رسانده بودند. سرمربی تیم ملی جوانان اضافه کرد: ما هم برنامه‌های خودمان را به صورت فشرده با همکاری کادر فنی و همکارانم اجرا کردیم و زحمات زیادی در این مدت کشیده شد. دستیارانم بدون هیچ چشم‌داشتی در این مدت با تمام وجود کار ک..

مظلومی: تعویق مسابقات قهرمانی جوانان آسیا عجیب بود/ خستگی به تنمان ماند

مظلومی: تعویق مسابقات قهرمانی جوانان آسیا عجیب بود/ خستگی به تنمان ماند

سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان با اشاره به تعویق مسابقات قهرمانی جوانان آسیا از سوی AFC گفت:واقعا این خبر برای ما شوکه کننده بود و خستگی به تنمان ماند.

به گزارش ایسنا، پرویز مظلومی، سرمربی تیم ملی ملی فوتبال جوانان ایران پس از لغو اردوی تیمش با توجه به تعویق مسابقات قهرمانی جوانان آسیا گفت: ظاهرا گفته شده بعضی از تیم‌های شرکت کننده در مسابقات به دلیل عدم امکان سفر به ازبکستان خواستار تعویق بازی‌ها شدند و مسابقات در تاریخ مقرر برگزار نمی‌شود. به نظرم مسئولان برگزاری بازی‌ها تصمیم عجیبی گرفته‌اند و اگر قرار بود این رقابت‌ها به تعویق بیفتد باید این مساله در همان مراسم قرعه‌کشی اعلام می‌شد نه حالا که فرصت کوتاهی به تاریخ آغاز بازی‌ها باقی مانده و تیم‌ها برنامه‌های آماده‌سازی خودشان را به مراحل نهایی رسانده بودند.

سرمربی تیم ملی جوانان اضافه کرد: ما هم برنامه‌های خودمان را به صورت فشرده با همکاری کادر فنی و همکارانم اجرا کردیم و زحمات زیادی در این مدت کشیده شد. دستیارانم بدون هیچ چشم‌داشتی در این مدت با تمام وجود کار کردند تا بچه‌ها را به آمادگی مطلوب برسانیم و حالا چنین تصمیمی گرفته شده که واقعا عجیب است و باید بگویم خستگی به تن همه ماند. هنوز هم تاریخ دقیق از سوی AFC اعلام نشده اما در هر صورت باید برنامه تازه‌ای تدوین شود و زحمات ماه‌های اخیر بی‌نتیجه ماند.

مظلومی در پایان گفت: امیدوارم هرچه زودتر تصمیم قطعی AFC در خصوص تاریخ برگزاری مسابقات جوانان و نوجوانان آسیا به کشورهای شرکت کننده اعلام شود تا بتوانند برنامه‌ریزی مناسب را در این خصوص داشته باشند چرا که این شرایط حرفه‌ای نیست و کشورها باید زمان کافی برای تنظیم زمان بندی اردوها را در اختیار داشته باشند.

انتهای پیام