مظلومی:‌ استقلال همیشه مدعی قهرمانی است/ می‌شود تماشاچی را به استادیوم آورد

مظلومی:‌ استقلال همیشه مدعی قهرمانی است/ می‌شود تماشاچی را به استادیوم آورد سرپرست تیم فوتبال استقلال می‌گوید آبی‌پوشان پایتخت همیشه مدعی قهرمانی در رقابت‌های لیگ برتر هستند. به گزارش ایسنا، پرویز مظلومی، سرپرست تیم فوتبال استقلال درباره قرعه‌کشی رقابت‌های لیگ برتر گفت:‌ من قبل از هر چیز باید از دست‌اندرکاران قرعه کشی تشکر کنم که به نحو احسن این قرعه‌کشی را انجام دادند و هر کس به حق خود رسید. استقلال همیشه مدعی قهرمانی است و تیمی که می‌خواهد عنوان قهرمانی را به دست آورد نباید به قرعه توجه زیادی کند. او درباره برگزاری داربی پایتخت در هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر گفت:‌ به نظر من در زمان خوبی داربی برگزار می‌شود. دو تیم در آن هفته در شرایط مسابقه قرار دارند و بهتر از این است که داربی در هفته‌های اول برگزار شود. مظلومی در پایان گفت: شاید شرایط کرونایی برای ما سخت باشد اما می‌شود تماشاچی را با فاصله اجتماعی به استادیوم آورد. این یک پیشنهاد است و امیدوارم با برطرف شدن کرونا، دیگر این مسائل پیش نیاید. انتهای پیام

مظلومی:‌ استقلال همیشه مدعی قهرمانی است/ می‌شود تماشاچی را به استادیوم آورد

مظلومی:‌ استقلال همیشه مدعی قهرمانی است/ می‌شود تماشاچی را به استادیوم آورد

سرپرست تیم فوتبال استقلال می‌گوید آبی‌پوشان پایتخت همیشه مدعی قهرمانی در رقابت‌های لیگ برتر هستند.

به گزارش ایسنا، پرویز مظلومی، سرپرست تیم فوتبال استقلال درباره قرعه‌کشی رقابت‌های لیگ برتر گفت:‌ من قبل از هر چیز باید از دست‌اندرکاران قرعه کشی تشکر کنم که به نحو احسن این قرعه‌کشی را انجام دادند و هر کس به حق خود رسید. استقلال همیشه مدعی قهرمانی است و تیمی که می‌خواهد عنوان قهرمانی را به دست آورد نباید به قرعه توجه زیادی کند.

او درباره برگزاری داربی پایتخت در هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر گفت:‌ به نظر من در زمان خوبی داربی برگزار می‌شود. دو تیم در آن هفته در شرایط مسابقه قرار دارند و بهتر از این است که داربی در هفته‌های اول برگزار شود.

مظلومی در پایان گفت: شاید شرایط کرونایی برای ما سخت باشد اما می‌شود تماشاچی را با فاصله اجتماعی به استادیوم آورد. این یک پیشنهاد است و امیدوارم با برطرف شدن کرونا، دیگر این مسائل پیش نیاید.

انتهای پیام