مسی گلزنی در خانه حریفان را فراموش کرده است

مسی گلزنی در خانه حریفان را فراموش کرده است مهاجم بارسلونا آمار ضعیفی در گلزنی در خانه حریفان به ثبت رسانده است. به گزارش ایسنا و به نقل از بی ساکر، اگر لیونل مسی خوب نباشد بارسلونا آن را احساس می کند. ستاره آرژانتینی رهبر تیم کاتالانی است و همیشه در لحظات خوب و بد تیمش تاثیر گذار است. با این حال همیشه نمی تواند نیازهای آبی اناری ها را رفع کند. کاپیتان بارسا برابر آلاوس (این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید) تلاش کرد تا تیمش به سه امتیاز برسد اما بارسا تنها یک امتیاز به دست آورد. آبی اناری ها دوباره لغزیدند و همانطور که وضعیت تیم کاتالانی نگران کننده شده است آمار ضعیف مسی هم در خانه حریفان خیلی ضعیف است. به نوشته میسترچیپ (کارشناس اسپانیایی) مهاجم آرژانتینی تنها سه گل در ۱۴ بازی آخر خارج خانه در لالیگا گلزنی کرده است. آخرین گل های کاپیتان بارسا به دیدار برابر مایورکا و آلاوس (فصل گذشته) بر می گردد. به نظر می رسد گلزنی برای مسی در خانه حریفان سخت شده است. ستاره آرژانتینی باید تلاش کند در این زمینه خود را بهتر کند چون بارسا بیش از هر زمان دیگر به او نیاز دارد. لئو در این فصل تن..

مسی گلزنی در خانه حریفان را فراموش کرده است

مسی گلزنی در خانه حریفان را فراموش کرده است

مهاجم بارسلونا آمار ضعیفی در گلزنی در خانه حریفان به ثبت رسانده است.

به گزارش ایسنا و به نقل از بی ساکر، اگر لیونل مسی خوب نباشد بارسلونا آن را احساس می کند. ستاره آرژانتینی رهبر تیم کاتالانی است و همیشه در لحظات خوب و بد تیمش تاثیر گذار است. با این حال همیشه نمی تواند نیازهای آبی اناری ها را رفع کند. کاپیتان بارسا برابر آلاوس (این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید) تلاش کرد تا تیمش به سه امتیاز برسد اما بارسا تنها یک امتیاز به دست آورد.

آبی اناری ها دوباره لغزیدند و همانطور که وضعیت تیم کاتالانی نگران کننده شده است آمار ضعیف مسی هم در خانه حریفان خیلی ضعیف است. به نوشته میسترچیپ (کارشناس اسپانیایی) مهاجم آرژانتینی تنها سه گل در ۱۴ بازی آخر خارج خانه در لالیگا گلزنی کرده است. آخرین گل های کاپیتان بارسا به دیدار برابر مایورکا و آلاوس (فصل گذشته) بر می گردد.

به نظر می رسد گلزنی برای مسی در خانه حریفان سخت شده است. ستاره آرژانتینی باید تلاش کند در این زمینه خود را بهتر کند چون بارسا بیش از هر زمان دیگر به او نیاز دارد. لئو در این فصل تنها سه گل به ثمر رسانده که دو گل در لیگ قهرمانان (یک گل در نوکمپ و دیگری در خانه حریف) و یک گل در لالیگا (در نوکمپ) به نامش ثبت شده است.

انتهای پیام