مسی مقابل ارتفاع ۳۶۲۵ متری

مسی مقابل ارتفاع ۳۶۲۵ متری کاپیتان تیم ملی آرژانتین می خواهد برای نخستین بار در لاپاس برابر بولیوی گلزنی کند. به گزارش ایسنا و به نقل از آس، تیم ملی فوتبال آرژانتین سه شنبه شب در هفته دوم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به مصاف بولیوی می رود. لیونل مسی، کاپیتان آلبی سلسته با چالش ارتفاع ۳۶۲۵ متری از سطح دریای شهر لاپاس روبرو است. اما ستاره آرژانتینی می خواهد یکی از بزرگترین چالش های خود را از بین ببرد، از این ارتفاع عبور و در پایتخت بولیوی گلزنی کند. این سومین حضور مسی در لاپاس است. او نتوانسته است پیروزی را به همراه تیم ملی در این شهر تجربه کند. نخستین تجربه ستاره بارسا با یک تحقیر همراه شد. یکم آوریل ۲۰۰۹ تیم تحت هدایت دیگو آرماندو مارادونا با مسی جوان در ترکیب اصلی شکست دردناک ۶ بر یک را مقابل سبزپوشان در هفته یازدهم انتخابی جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی تجربه کرد. ستاره آرژانتینی در بیست و ششم مارس ۲۰۱۳ برای دومین بار به لاپاس رفت و آلبی سلسته تنها توانست یک امتیاز به دست آورد. اور بانگا گل مساوی آرژانتین را به ثمر رساند. مسی با وجود داشتن موقعیت موفق به گلزنی نشد. کاپیتان آرژانت..

مسی مقابل ارتفاع ۳۶۲۵ متری

مسی مقابل ارتفاع ۳۶۲۵ متری

کاپیتان تیم ملی آرژانتین می خواهد برای نخستین بار در لاپاس برابر بولیوی گلزنی کند.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، تیم ملی فوتبال آرژانتین سه شنبه شب در هفته دوم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به مصاف بولیوی می رود. لیونل مسی، کاپیتان آلبی سلسته با چالش ارتفاع ۳۶۲۵ متری از سطح دریای شهر لاپاس روبرو است. اما ستاره آرژانتینی می خواهد یکی از بزرگترین چالش های خود را از بین ببرد، از این ارتفاع عبور و در پایتخت بولیوی گلزنی کند.

این سومین حضور مسی در لاپاس است. او نتوانسته است پیروزی را به همراه تیم ملی در این شهر تجربه کند. نخستین تجربه ستاره بارسا با یک تحقیر همراه شد. یکم آوریل ۲۰۰۹ تیم تحت هدایت دیگو آرماندو مارادونا با مسی جوان در ترکیب اصلی شکست دردناک ۶ بر یک را مقابل سبزپوشان در هفته یازدهم انتخابی جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی تجربه کرد.

ستاره آرژانتینی در بیست و ششم مارس ۲۰۱۳ برای دومین بار به لاپاس رفت و آلبی سلسته تنها توانست یک امتیاز به دست آورد. اور بانگا گل مساوی آرژانتین را به ثمر رساند. مسی با وجود داشتن موقعیت موفق به گلزنی نشد.

کاپیتان آرژانتین دروازه بولیوی را در کشور دیگری باز کرده است. این اتفاق در بازی دوستانه با این تیم در سال ۲۰۱۵ در هیوستون رخ داد. او همچنین توانست در انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ دروازه سبزپوشان را در ورزشگاه ماریو آلبرتو کمپس باز کند. این اتفاق در مارس ۲۰۱۶ رخ داد.

شاگردان تحت هدایت لیونل اسکالونی اکنون در پایتخت بولیوی هستند و امروز (دوشنبه) نخستین تمرین خود را انجام خواهند داد تا به ارتفاع عادت کنند. مسی در غیاب پائولو دیبالا مصدوم از ابتدا به میدان خواهد رفت و تلاش خواهد کرد که سه امتیاز را برای تیم ملی کشورش با ارمغان آورد.

آلبی سلسته در نخستین هفته به لطف گل ستاره آرژانتینی از روی نقطه پنالتی توانست اکوادور را شکست دهد.

انتهای پیام