مرزبان: سپاهان هنوز آن کیفیت لازم را ندارد/ نویدکیا فوتبال را به خوبی می‌شناسد

مرزبان: سپاهان هنوز آن کیفیت لازم را ندارد/ نویدکیا فوتبال را به خوبی می‌شناسد مربی سپاهان گفت: کار سختی در هفته‌های آینده داریم چرا که تیم ما به زمان احتیاج دارد تا بیشتر آماده شود. به گزارش ایسنا، علیرضا مرزبان پس از شکست سپاهان مقابل گل‌گهر اظهار کرد: باید این مساله را بپذیریم که پس از این که گل اول را زدیم، بازی خوبی را انجام دادیم و شانس‌های خوبی را برای خودمان در یک بازی ترکیبی به دست آوردیم اما متاسفانه روی بازی مستقیم هوایی حریف اشتباهاتی کردیم که گل خوردیم و در این موضوع دائم ضد حمله می‌خوردیم. باید بگویم گل گهر برای این بازی بهتر آماده بود اما تیم ما هنوز آن کیفیت لازم را ندارد. او ادامه داد: با این حال باید بگویم که بازیکنان ما تلاش کردند تا بازی را در بیاورند اما مدام ضد حمله می‌خوردیم و این ضد حمله‌ها خیلی به ما ضربه زد چراکه هم زمان را از دست می‌دادیم و هم شانس گل به حریف می‌دادیم. باید این مساله را بپذیریم که کار سختی داریم چرا که تیم ما به زمان احتیاج دارد تا برای لیگ برتر آماده شویم. از بازیکنان راضی هستیم چرا که تلاش خودشان را کردند اما بهتر هم می‌توانستند خودشان ر..

مرزبان: سپاهان هنوز آن کیفیت لازم را ندارد/ نویدکیا فوتبال را به خوبی می‌شناسد

مرزبان: سپاهان هنوز آن کیفیت لازم را ندارد/ نویدکیا فوتبال را به خوبی می‌شناسد

مربی سپاهان گفت: کار سختی در هفته‌های آینده داریم چرا که تیم ما به زمان احتیاج دارد تا بیشتر آماده شود.

به گزارش ایسنا، علیرضا مرزبان پس از شکست سپاهان مقابل گل‌گهر اظهار کرد: باید این مساله را بپذیریم که پس از این که گل اول را زدیم، بازی خوبی را انجام دادیم و شانس‌های خوبی را برای خودمان در یک بازی ترکیبی به دست آوردیم اما متاسفانه روی بازی مستقیم هوایی حریف اشتباهاتی کردیم که گل خوردیم و در این موضوع دائم ضد حمله می‌خوردیم. باید بگویم گل گهر برای این بازی بهتر آماده بود اما تیم ما هنوز آن کیفیت لازم را ندارد.

او ادامه داد: با این حال باید بگویم که بازیکنان ما تلاش کردند تا بازی را در بیاورند اما مدام ضد حمله می‌خوردیم و این ضد حمله‌ها خیلی به ما ضربه زد چراکه هم زمان را از دست می‌دادیم و هم شانس گل به حریف می‌دادیم. باید این مساله را بپذیریم که کار سختی داریم چرا که تیم ما به زمان احتیاج دارد تا برای لیگ برتر آماده شویم. از بازیکنان راضی هستیم چرا که تلاش خودشان را کردند اما بهتر هم می‌توانستند خودشان را نشان دهند و این باعث می‌شود به آینده امیدوار باشیم.

مرزبان درباره اعتراضات کادرفنی سپاهان درخصوص عملکرد داور گفت: من هیچ اعتراضی نداشتم اما کادرفنی روی دو مساله اعتراض داشتند. دو هند خیلی مشخص اتفاق افتاد که نگرفتند اما در هر صورت این اعتراضات طبیعی است.

او در پایان گفت: ما اول راه هستیم و می‌خواهیم با سپاهان راه بزرگی را طی کنیم و تمام تلاشمان را می‌کنیم. راهی را که داریم می‌رویم، راه درستی است. بازیکنانی که انتخاب کرده‌ایم، بازیکنان بزرگی هستند و کادرفنی خیلی خوبی داریم. نویدکیا فوتبال را خیلی خوب می‌شناسد و مطمئن هستم که راه پیروزی را دوباره پیدا می‌کنیم.

انتهای پیام