مربی گل گهر: به دنبال پدیده شدن نیستیم و گام به گام پیش می‌رویم

مربی گل گهر: به دنبال پدیده شدن نیستیم و گام به گام پیش می‌رویم مربی گل گهر می‌گوید تیمش شایسته پیروزی برابر سپاهان بوده است. به گزارش ایسنا، جلال امیدیان پس از پیروزی گل گهر مقابل سپاهان اظهار کرد: بازی را خوب شروع کردیم اما در ادامه روی یک ضربه ایستگاهی گل خوردیم با این‌حال تیم گل گهر بسیار قابل احترام است چراکه بازی یک هیچ باخته را برگرداند، سه گل به ثمر رساند و باز هم موقعیت گل داشت. بچه‌های ما امروز خیلی پر تلاش ظاهر شدند و تمام فرامین تاکتیکی آقای قلعه نویی را انجام دادند. بسیار خوشحال هستیم که در اولین گام سه امتیاز را کسب کردیم و امیدوارم که این برد ها ادامه داشتند باشد. 24 ساعت می‌توانیم شادی کنیم تا بعد از آن سراغ بازی بعد برویم. او در پاسخ به این سوال که گل گهر پدیده لیگ می‌شود یا این که برای کسب رتبه‌های بالاتری بازی می‌کند، گفت: قلعه نویی گام به گام جلو می‌رود و دنبال پدیده شدن و این جور چیزها نیستیم. تمرکز ما بازی به بازی است تا هر بازی بهترین کیفیت را نشان دهیم و پرتلاش ظاهر شویم. نتیجه دست خداست و می‌خواهیم با تلاش و تمرکز جلو برویم. مربی گل گهر درباره عملکرد داوری ..

مربی گل گهر: به دنبال پدیده شدن نیستیم و گام به گام پیش می‌رویم

مربی گل گهر: به دنبال پدیده شدن نیستیم و گام به گام پیش می‌رویم

مربی گل گهر می‌گوید تیمش شایسته پیروزی برابر سپاهان بوده است.

به گزارش ایسنا، جلال امیدیان پس از پیروزی گل گهر مقابل سپاهان اظهار کرد: بازی را خوب شروع کردیم اما در ادامه روی یک ضربه ایستگاهی گل خوردیم با این‌حال تیم گل گهر بسیار قابل احترام است چراکه بازی یک هیچ باخته را برگرداند، سه گل به ثمر رساند و باز هم موقعیت گل داشت. بچه‌های ما امروز خیلی پر تلاش ظاهر شدند و تمام فرامین تاکتیکی آقای قلعه نویی را انجام دادند. بسیار خوشحال هستیم که در اولین گام سه امتیاز را کسب کردیم و امیدوارم که این برد ها ادامه داشتند باشد. 24 ساعت می‌توانیم شادی کنیم تا بعد از آن سراغ بازی بعد برویم.

او در پاسخ به این سوال که گل گهر پدیده لیگ می‌شود یا این که برای کسب رتبه‌های بالاتری بازی می‌کند، گفت: قلعه نویی گام به گام جلو می‌رود و دنبال پدیده شدن و این جور چیزها نیستیم. تمرکز ما بازی به بازی است تا هر بازی بهترین کیفیت را نشان دهیم و پرتلاش ظاهر شویم. نتیجه دست خداست و می‌خواهیم با تلاش و تمرکز جلو برویم.

مربی گل گهر درباره عملکرد داوری عنوان کرد: داور امروز خیلی خوب بود و مشکل خاصی نداشت. عملکرد خوبی داشت و در شرایط مسابقه مشکل خاصی نبود که داوری به چالش کشیده شود. البته داور بسیار خوب کار کرد.

او در رابطه با وضعیت مصدومیت آرمین سهرابیان گفت: هنوز وضعیت او مشخص نیست اما تا امشب مشخص می‌شود. کتفش کمی مشکل پیدا کرد و باید ببینیم مشکلش چیست. ان‌شاءالله که مشکلی نباشد چرا که او جزو بازیکنان خوب و بااخلاق ما است و امیدوارم زودتر به تیم برگردد.

امیدیان اضافه کرد: اگر بازی‌ها هفته به هفته برگزار می‌شد برای ما خیلی بهتر بود اما به هر حال این وقفه برای همه تیم‌هاست و فقط برای تیم ما نیست. امیدوارم بتوانیم یک ریکاوری خوب داشته باشیم و برای بازی بعد آماده شویم.

انتهای پیام