مراسم «روز قدس» لغو شد؛ پخش سخنرانی خامنه‌ای در آن روز

مراسم «روز قدس» لغو شد؛ پخش سخنرانی خامنه‌ای در آن روز راهپیمایی روز قدس هر سال در جمعه آخر ماه رمضان در ایران و برخی از کشورهای اسلامی برگزار می‌شود شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرده است که با توجه به سخنرانی تلویزیونی رهبر جمهوری اسلامی در «روز قدس»، در سطح کشور «هیچ برنامه دیگری» برگزار نمی‌شود. علی خامنه‌ای قرار است در آخرین جمعه ماه رمضان که در ایران «روز قدس» نامگذاری شده، سخنرانی کند. پیش از این حسن روحانی، رئیس‌جمهور ایران اعلام کرده بود که مراسم این روز در شهرهای مختلف در محل نماز جمعه برگزار می‌شود و در تهران با توجه به شیوع کرونا و قرمز بودن وضعیت پایتخت، مراسم راهپیمایی به صورت خودرویی برگزار می‌شود. در برخی مراکز استان‌ها هم مسئولان محلی اعلام کرده بودند که مراسم راهپیمایی این روز را به صورت خودرویی برگزار خواهند کرد. شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اما اعلام کرده تنها برنامه این روز سخنرانی رهبر جمهوری اسلامی است و «هیچ‌گونه برنامه‌ای تحت عنوان مراسم روز قدس در هیچ نقطه‌ای از کشور برگزار نخواهد شد».

مراسم «روز قدس» لغو شد؛ پخش سخنرانی خامنه‌ای در آن روز

راهپیمایی روز قدس هر سال در جمعه آخر ماه رمضان در ایران و برخی از کشورهای اسلامی برگزار می‌شود
راهپیمایی روز قدس هر سال در جمعه آخر ماه رمضان در ایران و برخی از کشورهای اسلامی برگزار می‌شود

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرده است که با توجه به سخنرانی تلویزیونی رهبر جمهوری اسلامی در «روز قدس»، در سطح کشور «هیچ برنامه دیگری» برگزار نمی‌شود.

علی خامنه‌ای قرار است در آخرین جمعه ماه رمضان که در ایران «روز قدس» نامگذاری شده، سخنرانی کند.

پیش از این حسن روحانی، رئیس‌جمهور ایران اعلام کرده بود که مراسم این روز در شهرهای مختلف در محل نماز جمعه برگزار می‌شود و در تهران با توجه به شیوع کرونا و قرمز بودن وضعیت پایتخت، مراسم راهپیمایی به صورت خودرویی برگزار می‌شود.

در برخی مراکز استان‌ها هم مسئولان محلی اعلام کرده بودند که مراسم راهپیمایی این روز را به صورت خودرویی برگزار خواهند کرد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اما اعلام کرده تنها برنامه این روز سخنرانی رهبر جمهوری اسلامی است و «هیچ‌گونه برنامه‌ای تحت عنوان مراسم روز قدس در هیچ نقطه‌ای از کشور برگزار نخواهد شد».

Radio Eram

FREE
VIEW