مدیر رسانه‌ و مربی بدنساز استقلال مشخص شدند

مدیر رسانه‌ و مربی بدنساز استقلال مشخص شدند مدیر رسانه‌ و مربی بدنساز باشگاه فوتبال استقلال مشخص شدند. به گزارش ایسنا و به نقل از باشگاه استقلال، با اعلام احمد سعادتمند، محمدحسین زرندی به عنوان مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال استقلال در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا منصوب شد. همچنین پس از جدایی علی ربانی از تیم فوتبال استقلال و با نظر مجید نامجومطلق، پوریا جراحی به عنوان بدنساز تیم فوتبال استقلال انتخاب شد. پوریا جراحی دارای مدرک فوق لیسانس فیزیولوژی ورزش است و سابقه کار در تیم‌هایی مثل گل‌گهر، خونه به خونه، آلومینیوم اراک، پاس همدان و ... را در کارنامه خود دارد. همچنین شاهین صمدیان مربی سابق تیم‌های سایپا، پارسه و گسترش فولاد تبریز هم امروز در محل تمرین استقلال حاضر شد تا به صورت رسمی به عنوان دستیار دوم مجید نامجومطلق کار خود را در استقلال آغاز کند. انتهای پیام

مدیر رسانه‌ و مربی بدنساز استقلال مشخص شدند

مدیر رسانه‌ و مربی بدنساز استقلال مشخص شدند

مدیر رسانه‌ و مربی بدنساز باشگاه فوتبال استقلال مشخص شدند.

به گزارش ایسنا و به نقل از باشگاه استقلال، با اعلام احمد سعادتمند، محمدحسین زرندی به عنوان مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال استقلال در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا منصوب شد.

همچنین پس از جدایی علی ربانی از تیم فوتبال استقلال و با نظر مجید نامجومطلق، پوریا جراحی به عنوان بدنساز تیم فوتبال استقلال انتخاب شد.
پوریا جراحی دارای مدرک فوق لیسانس فیزیولوژی ورزش است و سابقه کار در تیم‌هایی مثل گل‌گهر، خونه به خونه، آلومینیوم اراک، پاس همدان و … را در کارنامه خود دارد.

همچنین شاهین صمدیان مربی سابق تیم‌های سایپا، پارسه و گسترش فولاد تبریز هم امروز در محل تمرین استقلال حاضر شد تا به صورت رسمی به عنوان دستیار دوم مجید نامجومطلق کار خود را در استقلال آغاز کند.

انتهای پیام