مدیرعامل باشگاه: وعده دادن جزو چارت کاری برخی از مسئولان است!

مدیرعامل باشگاه: وعده دادن جزو چارت کاری برخی از مسئولان است! ایسنا/خوزستان مدیرعامل باشگاه استقلال ملاثانی با گله‌مندی نسبت به آماده نشدن ورزشگاه این شهرستان برای میزبانی از حریفان در لیگ یک فوتبال کشور، گفت:‌ وعده‌هایی برای آماده‌سازی ورزشگاه داده شده، اما گویا وعده دادن جزو چارت کاری‌ برخی از مسئولان است. سیدسلطان حسینی در گفت و گو با ایسنا با بیان این‌که برای میزبانی از حریفان در لیگ یک کشور، ورزشگاه تختی اهواز را به سازمان لیگ معرفی می‌کنیم، اظهارکرد: متاسفانه هیچ تغییری در روند ورزشگاه شهر ملاثانی ایجاد نشد و همچنان شرایط آن مثل زمان حضور تیم در لیگ ۲ است. بر این اساس ما نمی‌توانیم در ورزشگاه خانگی خودمان از حریفان میزبانی کنیم و احتمالا بازی‌های‌مان در ورزشگاه تختی اهواز برگزار ‌شود. وی با بیان این‌که بازی در ورزشگاهی خارج از ملاثانی بسیار سخت است، افزود: هر زمان که میزبان هستیم باید مسیری را از ملاثانی تا اهواز طی کنیم که این نیز بر سختی کار ما که اولین سال حضورمان در لیگ یک است می‌افزاید. ضمن این‌که بازی خارج از ملاثانی در دیدارهای خانگی، به این معنی است که ما هم میهمان هست..

مدیرعامل باشگاه: وعده دادن جزو چارت کاری برخی از مسئولان است!

مدیرعامل باشگاه: وعده دادن جزو چارت کاری برخی از مسئولان است!

ایسنا/خوزستان مدیرعامل باشگاه استقلال ملاثانی با گله‌مندی نسبت به آماده نشدن ورزشگاه این شهرستان برای میزبانی از حریفان در لیگ یک فوتبال کشور، گفت:‌ وعده‌هایی برای آماده‌سازی ورزشگاه داده شده، اما گویا وعده دادن جزو چارت کاری‌ برخی از مسئولان است.

سیدسلطان حسینی در گفت و گو با ایسنا با بیان این‌که برای میزبانی از حریفان در لیگ یک کشور، ورزشگاه تختی اهواز را به سازمان لیگ معرفی می‌کنیم، اظهارکرد: متاسفانه هیچ تغییری در روند ورزشگاه شهر ملاثانی ایجاد نشد و همچنان شرایط آن مثل زمان حضور تیم در لیگ ۲ است. بر این اساس ما نمی‌توانیم در ورزشگاه خانگی خودمان از حریفان میزبانی کنیم و احتمالا بازی‌های‌مان در ورزشگاه تختی اهواز برگزار ‌شود.

وی با بیان این‌که بازی در ورزشگاهی خارج از ملاثانی بسیار سخت است، افزود: هر زمان که میزبان هستیم باید مسیری را از ملاثانی تا اهواز طی کنیم که این نیز بر سختی کار ما که اولین سال حضورمان در لیگ یک است می‌افزاید. ضمن این‌که بازی خارج از ملاثانی در دیدارهای خانگی، به این معنی است که ما هم میهمان هستیم و فرقی با حریفان که از استان دیگر برای بازی به خوزستان می‌آیند، نداریم.

مدیرعامل باشگاه استقلال ملاثانی در پاسخ به این سوال که گویا برخی مسئولان قول همکاری جهت آماده‌سازی ورزشگاه را به شما داده بودند، گفت: بله، وعده هایی داده شده اما گویا وعده دادن جزو چارت کاری برخی از مسئولان است.

انتهای پیام