مدافع قهرمانی NBA در آستانه حذف از مسابقات

مدافع قهرمانی NBA در آستانه حذف از مسابقات تیم تورنتو رپترز با قبول سومین شکست مقابل بوستون در نیمه‌نهایی کنفرانس شرق NBA، در آستانه حذف از دور مسابقات قرار گرفت. به گزارش ایسنا، در ادامه رقابت‌های مرحله پلی‌آف لیگ بسکتبال NBA، صبح امروز (سه‌شنبه) ۱۸ شهریور ۱۳۹۹ دو دیدار دیگر از مرحله نیمه‌هایی کنفرانس‌های غرب و شرق برگزار شد که در پایان، تیم‌های کلیپرز و بوستون مقابل حریفان خود به برتری رسیدند. در نخستین بازی امروز، دو تیم دنور ناگتس و لس آنجلس کلیپرز از کنفرانس غرب برای سومین بار در مرحله نیمه‌نهایی این کنفرانس کقابل هم قرار گرفتند که این مسابقه نفس‌گیر با حساب ۱۱۳ - ۱۰۷ به سود کلیپرز پایان یافت تا نماینده لس آنجلس در مجموع بازی‌ها، دو بر یک پیش بیافتد. این مرحله نیز به صورت چهار برد از هفت بازی پیگیری می‌شود. نیکولا جوکیچ و پائول جورج هر کدام با کسب ۳۲ امتیاز، به ترتیب بهترین بازیکنان دنور و کلیپرز بودند. اما در بازی دوم امروز که از مرحله نیمه‌نهایی کنفرانس شرق پیگیری شد، دو تیم تورنتو رپترز و بوستون سلتیکس برای پنجمین بار در این مرحله به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با حساب ..

مدافع قهرمانی NBA در آستانه حذف از مسابقات

مدافع قهرمانی NBA در آستانه حذف از مسابقات

تیم تورنتو رپترز با قبول سومین شکست مقابل بوستون در نیمه‌نهایی کنفرانس شرق NBA، در آستانه حذف از دور مسابقات قرار گرفت.

به گزارش ایسنا، در ادامه رقابت‌های مرحله پلی‌آف لیگ بسکتبال NBA، صبح امروز (سه‌شنبه) ۱۸ شهریور ۱۳۹۹ دو دیدار دیگر از مرحله نیمه‌هایی کنفرانس‌های غرب و شرق برگزار شد که در پایان، تیم‌های کلیپرز و بوستون مقابل حریفان خود به برتری رسیدند.

در نخستین بازی امروز، دو تیم دنور ناگتس و لس آنجلس کلیپرز از کنفرانس غرب برای سومین بار در مرحله نیمه‌نهایی این کنفرانس کقابل هم قرار گرفتند که این مسابقه نفس‌گیر با حساب ۱۱۳ – ۱۰۷ به سود کلیپرز پایان یافت تا نماینده لس آنجلس در مجموع بازی‌ها، دو بر یک پیش بیافتد. این مرحله نیز به صورت چهار برد از هفت بازی پیگیری می‌شود.

نیکولا جوکیچ و پائول جورج هر کدام با کسب ۳۲ امتیاز، به ترتیب بهترین بازیکنان دنور و کلیپرز بودند.

اما در بازی دوم امروز که از مرحله نیمه‌نهایی کنفرانس شرق پیگیری شد، دو تیم تورنتو رپترز و بوستون سلتیکس برای پنجمین بار در این مرحله به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با حساب ۱۱۱ – ۸۹ به سود بوستونی‌ها پایان یافت تا در مجموع ۳ بر ۲ از حریف پیش باشند.

جایلن برون با کسب ۲۷ امتیاز بهترین بازیکن بوستون بود و در سوی دیگر هم ون‌ولیت با به دست آوردن ۱۸ امتیاز، بهترین بازیکن رپترز نام گرفت.

انتهای پیام