محمد فرح از ماده ۵۰۰۰ متر المپیک کنار کشید

محمد فرح از ماده ۵۰۰۰ متر المپیک کنار کشید دونده ۳۷ ساله بریتانیایی اعلام کرد که در ماده ۵۰۰۰ متر المپیک شرکت نخواهد کرد. به گزارش ایسنا و به نقل از تایمز، محمد فرح قهرمان چهار دوره المپیک گفته است که سال آینده از عنوان ۵۰۰۰ متر خود در توکیو دفاع نخواهد کرد و در عوض بر روی مسابقه ۱۰ هزار متر تمرکز خواهد کرد. فرح ۳۷ ساله در هر دو رویداد بازی های ۲۰۱۲ لندن و همچنین ۲۰۱۶ ریو طلا گرفت و امیدوار است اولین ورزشکاری شود که در مسابقات المپیک سه بار قهرمان ۱۰ هزار متر می‌شود. فرح به بی بی سی گفت: تازه کارم را شروع کردم و فکر می کنم فقط باید روی یک ماده تمرکز کنم. مطمئناً انگیزه دارم. هنوز تشنه کسب قهرمانی ام و هنوز هم افتخارات بیشتر می خواهم. این تاریخ خواهد بود که می ماند و من قبلاً از نظر مسافت طولانی رکوردهای خودم را ثبت کردم و اولین ورزشکار بریتانیایی بودم که به دو طلای پیاپی در المپیک رسیدم. باید از این افتخارات لذت ببرم ، لبخند بزنم و کاری را که دوست دارم ادامه دهم. این کار سخت خواهد بود اما امکان پذیر است. می خواهم در المپیک فقط در ماده ۱۰ هزار متر رقابت کنم. بازیهای المپیک توکیو که..

محمد فرح از ماده ۵۰۰۰ متر المپیک کنار کشید

محمد فرح از ماده ۵۰۰۰ متر المپیک کنار کشید

دونده ۳۷ ساله بریتانیایی اعلام کرد که در ماده ۵۰۰۰ متر المپیک شرکت نخواهد کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از تایمز، محمد فرح قهرمان چهار دوره المپیک گفته است که سال آینده از عنوان ۵۰۰۰ متر خود در توکیو دفاع نخواهد کرد و در عوض بر روی مسابقه ۱۰ هزار متر تمرکز خواهد کرد.

فرح ۳۷ ساله در هر دو رویداد بازی های ۲۰۱۲ لندن و همچنین ۲۰۱۶ ریو طلا گرفت و امیدوار است اولین ورزشکاری شود که در مسابقات المپیک سه بار قهرمان ۱۰ هزار متر می‌شود.

فرح به بی بی سی گفت: تازه کارم را شروع کردم و فکر می کنم فقط باید روی یک ماده تمرکز کنم. مطمئناً انگیزه دارم. هنوز تشنه کسب قهرمانی ام و هنوز هم افتخارات بیشتر می خواهم. این تاریخ خواهد بود که می ماند و من قبلاً از نظر مسافت طولانی رکوردهای خودم را ثبت کردم و اولین ورزشکار بریتانیایی بودم که به دو طلای پیاپی در المپیک رسیدم. باید از این افتخارات لذت ببرم ، لبخند بزنم و کاری را که دوست دارم ادامه دهم. این کار سخت خواهد بود اما امکان پذیر است. می خواهم در المپیک فقط در ماده ۱۰ هزار متر رقابت کنم.

بازیهای المپیک توکیو که به دلیل شیوع بیماری همه گیر کووید-۱۹ به ژوئیه-آگوست ۲۰۲۱ موکول شد تقریبا ۱۰ ماه دیگر در ژاپن برگزار می شود.

در اوایل این ماه، فرح پس از سه سال دوری به پیست بازگشت تا رکورد جهانی برای یک ساعت دویدن را بشکند.

انتهای پیام