مجید کیهانی: به رئیس فدراسیون دوومیدانی کمک می‌کنم/ پست و مقام برایم مهم نیست

مجید کیهانی: به رئیس فدراسیون دوومیدانی کمک می‌کنم/ پست و مقام برایم مهم نیست رئیس سابق فدراسیون دوومیدانی در مورد همکاری دوباره خود با این فدراسیون گفت: به صیامی کمک می‌کنم تا این رشته را به جایگاهی درخشان‌تر از قبل برسانیم. به گزارش ایسنا، مجمع انتخاباتی فدراسیون دوومیدانی برگزار و هاشم صیامی با ۲۴ رای به عنوان رئیس این فدراسیون انتخاب شد. با روی کار آمدن رئیس جدید احتمال حضور دوباره مجید کیهانی(رئیس سابق فدراسیون) در دوومیدانی بیشتر شد چرا که صیامی در دوره قبل دبیر کیهانی بود و پس از مجمع نیز اعلام کرد که اگر شرایط مهیا شود از کیهانی استفاده می‌کند. مجید کیهانی در گفت‌وگو با ایسنا به احتمال همکاری خود با فدراسیون اشاره و بیان کرد: عاشق و سرباز دوومیدانی هستم، چه قبلا که به عنوان ورزشکار فعالیت می‌کردم و بعدها که رئیس بودم به خاطر علاقه به دوومیدانی هر کاری از دستم برآمده، کرده‌ام. اکنون هم با آقای صیامی یا هر شخص دیگری که به دوومیدانی کمک کند، همکاری می‌کنم تا این رشته را به جایگاهی درخشان‌تر از گذشته برسانیم. او افزود: پست و مسئولیت برایم اهمیتی ندارد و هر شخص دیگری به جای آقا..

مجید کیهانی: به رئیس فدراسیون دوومیدانی کمک می‌کنم/ پست و مقام برایم مهم نیست

مجید کیهانی: به رئیس فدراسیون دوومیدانی کمک می‌کنم/ پست و مقام برایم مهم نیست

رئیس سابق فدراسیون دوومیدانی در مورد همکاری دوباره خود با این فدراسیون گفت: به صیامی کمک می‌کنم تا این رشته را به جایگاهی درخشان‌تر از قبل برسانیم.

به گزارش ایسنا، مجمع انتخاباتی فدراسیون دوومیدانی برگزار و هاشم صیامی با ۲۴ رای به عنوان رئیس این فدراسیون انتخاب شد. با روی کار آمدن رئیس جدید احتمال حضور دوباره مجید کیهانی(رئیس سابق فدراسیون) در دوومیدانی بیشتر شد چرا که صیامی در دوره قبل دبیر کیهانی بود و پس از مجمع نیز اعلام کرد که اگر شرایط مهیا شود از کیهانی استفاده می‌کند.

مجید کیهانی در گفت‌وگو با ایسنا به احتمال همکاری خود با فدراسیون اشاره و بیان کرد: عاشق و سرباز دوومیدانی هستم، چه قبلا که به عنوان ورزشکار فعالیت می‌کردم و بعدها که رئیس بودم به خاطر علاقه به دوومیدانی هر کاری از دستم برآمده، کرده‌ام. اکنون هم با آقای صیامی یا هر شخص دیگری که به دوومیدانی کمک کند، همکاری می‌کنم تا این رشته را به جایگاهی درخشان‌تر از گذشته برسانیم.

او افزود: پست و مسئولیت برایم اهمیتی ندارد و هر شخص دیگری به جای آقای صیامی مسئولیت فدراسیون را قبول می‌کرد، باز هم کمک می‌کردم و اکنون هم از همه دوستان می‌خواهم به دوومیدانی کمک کنند.

انتهای پیام