مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا وارد اسرائیل شد؛ ایران از محور‌های اصلی گفت‌و‌گوها

به‌روز رسانی - مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا در سفر یک‌ روزه خود وارد اسرائیل شد. مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا، در حالی سفر یک روزه خود به اسرائیل را آغاز کرده که تهدیدهای ایران یکی از موضوع‌های اصلی دیدار او با رهبران اسرائیل است. وزیر خارجه آمریکا در حساب کابری توئیتر خود با ابراز خوشحالی از بودن در اسرائیل برای هماهنگی با بنیامین نتانیاهو و بنی گانتز، در مورد «مقابله با دو تهدید مهم: کووید ۱۹ و ایران»، افزود که «اسرائیل و ایالات متحده در کنار یکدیگر» این چالش‌ها را کنار خواهند گذاشت. آقای پمپئو پیش از اینکه عصر سه شنبه ۲۳ اردیبهشت به وقت محلی، واشنگتن را به قصد اسرائیل ترک کند، در مصاحبه با «اسرائیل هیوم» تاکید کرد که یکی از اهداف اصلی سفر او به اسرائیل گفت‌و‌گو درباره تداوم تهدیدهای ایران، چگونگی مقابله با این تهدیدها و بازداشتن ایران از دستیابی به سلاح هسته‌ای است. وزیر خارجه ایالات متحده گفت: پرزیدنت ترامپ دو چیز را به روشنی مشخص کرده است؛ یکی این که کارزار فشار حداکثری تا زمانی که رژیم ایران مطابق با هنجارهای بین‌المللی [مانند یک کشور نرمال] رفتار نکند پابرجا خواهد ماند و دیگر ..

به‌روز رسانی – مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا در سفر یک‌ روزه خود وارد اسرائیل شد. مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا، در حالی سفر یک روزه خود به اسرائیل را آغاز کرده که تهدیدهای ایران یکی از موضوع‌های اصلی دیدار او با رهبران اسرائیل است. وزیر خارجه آمریکا در حساب کابری توئیتر خود با ابراز خوشحالی از بودن در اسرائیل برای هماهنگی با بنیامین نتانیاهو و بنی گانتز، در مورد «مقابله با دو تهدید مهم: کووید ۱۹ و ایران»، افزود که «اسرائیل و ایالات متحده در کنار یکدیگر» این چالش‌ها را کنار خواهند گذاشت. آقای پمپئو پیش از اینکه عصر سه شنبه ۲۳ اردیبهشت به وقت محلی، واشنگتن را به قصد اسرائیل ترک کند، در مصاحبه با «اسرائیل هیوم» تاکید کرد که یکی از اهداف اصلی سفر او به اسرائیل گفت‌و‌گو درباره تداوم تهدیدهای ایران، چگونگی مقابله با این تهدیدها و بازداشتن ایران از دستیابی به سلاح هسته‌ای است. وزیر خارجه ایالات متحده گفت: پرزیدنت ترامپ دو چیز را به روشنی مشخص کرده است؛ یکی این که کارزار فشار حداکثری تا زمانی که رژیم ایران مطابق با هنجارهای بین‌المللی [مانند یک کشور نرمال] رفتار نکند پابرجا خواهد ماند و دیگر این که اجازه نخواهیم داد تا رژیم ایران به سلاح هسته‌ای دست پیدا کند. آقای پمپئو همچنین پرداختن به طرح پرزیدنت ترامپ برای صلح خاورمیانه و سرعت بخشیدن به روند آن را یکی دیگر از اهداف دیدارهای خود با بنیامین نتانیاهو و بنی گانتز عنوان کرد. همه‌گیری جهانی ویروس کرونا و همکاری‌های بهداشتی و درمانی دو کشور از دیگر موضوع‌های مورد گفت و گو بین وزیر خارجه آمریکا و مقام‌های اسرائیل خواهد بود. در بیانیه ای که وزارت خارجه آمریکا پیشتر درباره سفر آقای پمپئو به اسرائیل منتشر کرده بود، با اشاره به تهدیدهای مشترک علیه آمریکا و اسرائیل، تاکید شده است که ایالات متحده و دوستانش در دوران سختی در کنار همدیگر خواهند ایستاد. به نوشته هاآرتص، وزیر خارجه آمریکا روز چهارشنبه ساعت ۸ صبح به وقت محلی به اسرائیل خواهد رسید و به سفارت آمریکا در اورشلیم خواهد رفت. دیدار با بنیامین نتانیاهو در اقامتگاه نخست وزیری، و همچنین دیدار با بنی گانتز رهبر حزب آبی و سفید، یوسی کوهن رئیس موساد و گبی اشکناز، وزیر خارجه احتمالی اسرائیل در آینده، در برنامه دیدار آقای پمپئو است. این سفر برای مدت حدودا ۸ ساعت برنامه‌ریزی شده است.

۱,۰۷۶ thoughts on “مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا وارد اسرائیل شد؛ ایران از محور‌های اصلی گفت‌و‌گوها

  1. 165861 638027I gotta bookmark this web site it seems very helpful . 323859

  2. I’m writing on this topic these days, bitcoincasino, but I have stopped writing because there is no reference material. Then I accidentally found your article. I can refer to a variety of materials, so I think the work I was preparing will work! Thank you for your efforts.

  3. [url=https://fildenax.monster/]fildena online india[/url] [url=https://clonidinetab.shop/]purchase clonidine[/url] [url=https://diclofenactabs.quest/]diclofenac 30 mg[/url] [url=https://phenergantab.online/]phenergan capsules[/url] [url=https://ventolinwithoutprescription.com/]albuterol usa[/url] [url=https://suhagra.run/]suhagra 100mg online[/url] [url=https://buyprovigil.monster/]buy modafinil tablets online[/url]