مارکو رویس: مقابل لاتزیو خواب بودیم

مارکو رویس: مقابل لاتزیو خواب بودیم مهاجم بوروسیا دورتموند نمایش تیمش را در دیدار برابر لاتزیو ناامید کننده توصیف کرد. به گزارش ایسنا و به نقل از کیکر، بوروسیا دورتموند در دیدار نخست خود در فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا مهمان لاتزیو بود. دورتموند در این دیدار خارج از خانه با نتیجه سه بر یک تن به شکست داد. مارکو رویس، کاپیتان دورتموند بعد از بازی گفت: تیم در نیمه نخست خواب بود و بازیکنان انگار که اصلا در زمین نبودند. هیچ گونه ارتباط و هماهنگی بین تیم وجود نداشت. او ادامه داد: تقریبا هیچ نشانی از دورتموند را نداشتیم. طبیعی است که با چنین بازی هایی به هیچ جا نمی توان رسید. نباید اینگونه ظاهر شد. در لیگ قهرمانان اروپا برای پیروزی باید تلاش بیشتری از خود نشان داد. مهاجم دورتموند در پایان گفت: در خط حمله هماهنگی لازم را نداشتیم و نتوانستیم فرصت های خوبی را روی دروازه حریف خلق کنیم. پاس های ما دقیق نبود. ما مستحق این شکست بودیم و طبیعی است که با این بازی بد باید تن به شکست داد. انتهای پیام

مارکو رویس: مقابل لاتزیو خواب بودیم

مارکو رویس: مقابل لاتزیو خواب بودیم

مهاجم بوروسیا دورتموند نمایش تیمش را در دیدار برابر لاتزیو ناامید کننده توصیف کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از کیکر، بوروسیا دورتموند در دیدار نخست خود در فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا مهمان لاتزیو بود.

دورتموند در این دیدار خارج از خانه با نتیجه سه بر یک تن به شکست داد.

مارکو رویس، کاپیتان دورتموند بعد از بازی گفت: تیم در نیمه نخست خواب بود و بازیکنان انگار که اصلا در زمین نبودند. هیچ گونه ارتباط و هماهنگی بین تیم وجود نداشت.

او ادامه داد: تقریبا هیچ نشانی از دورتموند را نداشتیم. طبیعی است که با چنین بازی هایی به هیچ جا نمی توان رسید. نباید اینگونه ظاهر شد. در لیگ قهرمانان اروپا برای پیروزی باید تلاش بیشتری از خود نشان داد.

مهاجم دورتموند در پایان گفت: در خط حمله هماهنگی لازم را نداشتیم و نتوانستیم فرصت های خوبی را روی دروازه حریف خلق کنیم. پاس های ما دقیق نبود. ما مستحق این شکست بودیم و طبیعی است که با این بازی بد باید تن به شکست داد.

انتهای پیام