لیگ فرانسه روی آنتن تلویزیون

لیگ فرانسه روی آنتن تلویزیون مسابقه پاری سن ژرمن ـ مارسی، به صورت زنده از تلویزیون پخش می شود. به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شبکه سه سیما، این مسابقه از سری رقابت های لیگ فرانسه ـ لوشامپیونا (Ligue ۱ Conforama ۲۰۲۰-۲۰۲۱) است که در ورزشگاه «پارک د پرنس» پاریس فرانسه برگزار خواهد شد. گزارش این بازی بر عهده محمد سیانکی است که با اجرای مشترک رضا جاودانی و محمدرضا احمدی از ساعت ۲۳ و ۱۰ دقیقه راهی آنتن می شود. این بازی در قالب برنامه «گزارش ورزشی» کاری از گروه ورزش شبکه سه سیما به تهیه کنندگی حسین زکایی است که مسابقات لیگ باشگاهی در کشورهای اروپایی، لیگ قهرمانان اروپا و رقابت های ملی و دوستانه خارجی را پوشش می دهد. انتهای پیام

لیگ فرانسه روی آنتن تلویزیون

لیگ فرانسه روی آنتن تلویزیون

مسابقه پاری سن ژرمن ـ مارسی، به صورت زنده از تلویزیون پخش می شود.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شبکه سه سیما، این مسابقه از سری رقابت های لیگ فرانسه ـ لوشامپیونا (Ligue ۱ Conforama ۲۰۲۰-۲۰۲۱) است که در ورزشگاه «پارک د پرنس» پاریس فرانسه برگزار خواهد شد.

گزارش این بازی بر عهده محمد سیانکی است که با اجرای مشترک رضا جاودانی و محمدرضا احمدی از ساعت ۲۳ و ۱۰ دقیقه راهی آنتن می شود.

این بازی در قالب برنامه «گزارش ورزشی» کاری از گروه ورزش شبکه سه سیما به تهیه کنندگی حسین زکایی است که مسابقات لیگ باشگاهی در کشورهای اروپایی، لیگ قهرمانان اروپا و رقابت های ملی و دوستانه خارجی را پوشش می دهد.

انتهای پیام