لیورپول رقم فروش مهاجم بلژیکی خود را اعلام کرد

لیورپول رقم فروش مهاجم بلژیکی خود را اعلام کرد باشگاه لیورپول اعلام کرد در صورت دریافت ۱۴ میلیون پوند، دیوک اوریگی را در اختیار تیم دیگر قرار می‌دهد. به گزارش ایسنا و به نقل از ساکرنت، در حالی که دیوک اوریگی نقش مهمی در قهرمانی لیورپول در لیگ قهرمانان اروپا در سال ۲۰۱۹ داشت، بازیکن بلژیکی همچنان به عنوان یکی از اعضای نیمکت نشین تیم یورگن کلوپ باقی مانده است. هر چند یورگن کلوپ تمایل خود را به حفظ این بازیکن اعلام کرده ولی نارضایتی اوریگی و تمایل باشگاه لیورپول باعث شده است این بازیکن به فکر رفتن از آنفیلد باشد. بر این اساس باشگاه لیورپول ۱۴ میلیون پوند روی اوریگی قیمت گذاشته و اعلام کرده هر تیمی که خواهان به خدمت گرفتن این بازیکن است باید چنین مبلغی را به باشگاه لیورپول پرداخت کند. فنرباغچه در حال حاضر از استون ویلا، نیوکاسل یونایتد، برایتون و فولام در رقابت برای امضای این بازیکن پیشی گرفته است و احتمال دارد این بازیکن راهی ترکیه شود. نقل و انتقالات تابستانی فوتبال در اروپا همچنان ادامه دارد. این در حالی است که رقابت های باشگاهی در فوتبال اروپا شروع شده و لیورپول در گام نخست با نت..

لیورپول رقم فروش مهاجم بلژیکی خود را اعلام کرد

لیورپول رقم فروش مهاجم بلژیکی خود را اعلام کرد

باشگاه لیورپول اعلام کرد در صورت دریافت ۱۴ میلیون پوند، دیوک اوریگی را در اختیار تیم دیگر قرار می‌دهد.

به گزارش ایسنا و به نقل از ساکرنت، در حالی که دیوک اوریگی نقش مهمی در قهرمانی لیورپول در لیگ قهرمانان اروپا در سال ۲۰۱۹ داشت، بازیکن بلژیکی همچنان به عنوان یکی از اعضای نیمکت نشین تیم یورگن کلوپ باقی مانده است.

هر چند یورگن کلوپ تمایل خود را به حفظ این بازیکن اعلام کرده ولی نارضایتی اوریگی و تمایل باشگاه لیورپول باعث شده است این بازیکن به فکر رفتن از آنفیلد باشد. بر این اساس باشگاه لیورپول ۱۴ میلیون پوند روی اوریگی قیمت گذاشته و اعلام کرده هر تیمی که خواهان به خدمت گرفتن این بازیکن است باید چنین مبلغی را به باشگاه لیورپول پرداخت کند.

فنرباغچه در حال حاضر از استون ویلا، نیوکاسل یونایتد، برایتون و فولام در رقابت برای امضای این بازیکن پیشی گرفته است و احتمال دارد این بازیکن راهی ترکیه شود.

نقل و انتقالات تابستانی فوتبال در اروپا همچنان ادامه دارد. این در حالی است که رقابت های باشگاهی در فوتبال اروپا شروع شده و لیورپول در گام نخست با نتیجه ۴ بر ۳ لیدزیونایتد را شکست داد.

انتهای پیام