لیموچی: اولویت کمیته ملی پارالمپیک سلامت ورزشکاران است

لیموچی: اولویت کمیته ملی پارالمپیک سلامت ورزشکاران است نایب رییس کمیته ملی پارالمپیک گفت: اولویت کمیته ملی پارالمپیک سلامت ورزشکاران است و آنها را مرتب تحت کنترل داریم. به گزارش ایسنا، سیما لیموچی در حاشیه همایش بزرگ ورزش زنان درباره برگزاری این پویش در شرایط کرونایی اظهار کرد: در فضای کرونایی هم می توان برخی از رویدادها را در فضای باز برگزار کرد و مشکلی در این خصوص وجود ندارد. وی درباره بازی‌های پارالمپیک و حضور ورزشکاران در این رویداد مهم اظهار کرد: در حال حاضر کمیته بین المللی پارالمپیک فعالیت خود را از طریق سایت در فضای مجازی آغاز کرده و برنامه ریزی برای حضور در این رویداد در حال انجام است و کمیته ملی پارالمپیک هم پیگیر تمرینات زنان در پارالمپیک توکیو است. لیموچی اضافه کرد: برای حضور موفق ورزشکاران در بازی‌های پارالمپیک، اکنون تمرینات از طریق وبینار برگزار می شود و تمام ورزشکاران زن از نظر بدنسازی آمادگی جسمانی، روانشناسی و بهداشتی تحت کنترل هستند. نایب رییس کمیته ملی پارالمپیک گفت: برای این که سلامتی ورزشکاران معلول را در این شرایط کرونایی در اولویت قرار دهیم سعی می کنیم برنا..

لیموچی: اولویت کمیته ملی پارالمپیک سلامت ورزشکاران است

لیموچی: اولویت کمیته ملی پارالمپیک سلامت ورزشکاران است

نایب رییس کمیته ملی پارالمپیک گفت: اولویت کمیته ملی پارالمپیک سلامت ورزشکاران است و آنها را مرتب تحت کنترل داریم.

به گزارش ایسنا، سیما لیموچی در حاشیه همایش بزرگ ورزش زنان درباره برگزاری این پویش در شرایط کرونایی اظهار کرد: در فضای کرونایی هم می توان برخی از رویدادها را در فضای باز برگزار کرد و مشکلی در این خصوص وجود ندارد.

وی درباره بازی‌های پارالمپیک و حضور ورزشکاران در این رویداد مهم اظهار کرد: در حال حاضر کمیته بین المللی پارالمپیک فعالیت خود را از طریق سایت در فضای مجازی آغاز کرده و برنامه ریزی برای حضور در این رویداد در حال انجام است و کمیته ملی پارالمپیک هم پیگیر تمرینات زنان در پارالمپیک توکیو است.

لیموچی اضافه کرد: برای حضور موفق ورزشکاران در بازی‌های پارالمپیک، اکنون تمرینات از طریق وبینار برگزار می شود و تمام ورزشکاران زن از نظر بدنسازی آمادگی جسمانی، روانشناسی و بهداشتی تحت کنترل هستند.

نایب رییس کمیته ملی پارالمپیک گفت: برای این که سلامتی ورزشکاران معلول را در این شرایط کرونایی در اولویت قرار دهیم سعی می کنیم برنامه اردویی ورزشکاران را بر اساس برنامه های ستاد ملی مقابله با کرونا وزارت ورزش و سازمان بهداشت جهانی پیش ببریم تا ریسک خطر کاهش یابد.

وی در پایان افزود: در حال حاضر تمرینات تمام بانوان پارالمپیکی چه در تهران و چه شهرستان تحت نظارت و کنترل است و مرتب در جریان وضعیت جسمانی و روانی آنها قرار داریم تا در این شرایط با مشکل خاصی مواجه نشوند.

انتهای پیام