لوریس اولین دروازه‌بان فرانسوی با ۱۰۰ بازی در اروپا

لوریس اولین دروازه‌بان فرانسوی با ۱۰۰ بازی در اروپا دروازه بان تاتنهام در بازی برابر آنتورپ به رکورد ۱۰۰ بازی در رقابت‌های اروپایی رسید. به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میل، هر چند بازی تاتنهام برابر آنتورپ برای تیم لندنی خوب پیش نرفت و با شکست یک بر صفر این تیم همراه شد ولی هوگو لوریس دروازه بان فرانسوی در این دیدار توانست صدمین بازی خود را در رقابت‌های اروپایی تجربه کند. این دروازه‌بان که با فرانسه قهرمانی در جام جهانی را تجربه کرده است به اولین دروازه‌بان فرانسوی تبدیل می‌شود که در رقابت‌های اروپایی ۱۰۰ بازی را تجربه می کند. این دروازه‌بان ۳۳ ساله ۳۲ بازی در لیگ اروپا و ۶۸ بازی در لیگ قهرمانان اروپا انجام داده است (از جمله بازی‌های مقدماتی). در این فصل، لوریس ۹ مسابقه برای اسپرز در تمام مسابقات انجام داده و ۱۱ گل دریافت کرده است. تاتنهام پس از دو دور لیگ اروپا سه امتیاز کسب کرد و در گروه J در رده دوم قرار دارد. آنتورپ با ۶ امتیاز پیشتاز این چهار تیم است. تاتنهام باید یکشنبه در لیگ برتر به دیدار برایتون برود و امیدوار است با برتری در این دیدار خانگی به اورتون صدرنشین نزدیک شو..

لوریس اولین دروازه‌بان فرانسوی با ۱۰۰ بازی در اروپا

لوریس اولین دروازه‌بان فرانسوی با ۱۰۰ بازی در اروپا

دروازه بان تاتنهام در بازی برابر آنتورپ به رکورد ۱۰۰ بازی در رقابت‌های اروپایی رسید.

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میل، هر چند بازی تاتنهام برابر آنتورپ برای تیم لندنی خوب پیش نرفت و با شکست یک بر صفر این تیم همراه شد ولی هوگو لوریس دروازه بان فرانسوی در این دیدار توانست صدمین بازی خود را در رقابت‌های اروپایی تجربه کند.

این دروازه‌بان که با فرانسه قهرمانی در جام جهانی را تجربه کرده است به اولین دروازه‌بان فرانسوی تبدیل می‌شود که در رقابت‌های اروپایی ۱۰۰ بازی را تجربه می کند.

این دروازه‌بان ۳۳ ساله ۳۲ بازی در لیگ اروپا و ۶۸ بازی در لیگ قهرمانان اروپا انجام داده است (از جمله بازی‌های مقدماتی).

در این فصل، لوریس ۹ مسابقه برای اسپرز در تمام مسابقات انجام داده و ۱۱ گل دریافت کرده است. تاتنهام پس از دو دور لیگ اروپا سه امتیاز کسب کرد و در گروه J در رده دوم قرار دارد. آنتورپ با ۶ امتیاز پیشتاز این چهار تیم است.

تاتنهام باید یکشنبه در لیگ برتر به دیدار برایتون برود و امیدوار است با برتری در این دیدار خانگی به اورتون صدرنشین نزدیک شود.

انتهای پیام