لواندوفسکی چهارمین گلزن تاریخ لیگ قهرمانان اروپا

لواندوفسکی چهارمین گلزن تاریخ لیگ قهرمانان اروپا ستاره لهستانی بایرن مونیخ با دبل در دیدار برابر سالزبورگ به چهارمین گلزن تاریخ لیگ قهرمانان اروپا تبدیل شد. به گزارش ایسنا و به نقل از کیکر، بایرن مونیخ یک پیروزی پر گل دیگر را در لیگ قهرمانان اروپا به دست آورد. بایرن که به مصاف سالزبورگ رفت توانست با نتیجه ۶ بر دو به پیروزی دست پیدا کند. لواندوفسکی مثل همیشه ستاره تیمش بود و توانست دو گل به ثمر برساند. این مهاجم لهستانی با دو گلی که در دیدار شب گذشته به ثمر رساند شمار گل‌هایش را در لیگ قهرمانان اروپا به عدد ۷۰ رساند. او چهارمین بازیکن در تاریخ لیگ قهرمانان اروپا به شمار می آید که موفق به زدن ۷۰ گل و یا بیش‌تر از آن شده است. لواندوفسکی در رده چهارم بهترین گلزن‌های تاریخ لیگ قهرمانان اروپا است. در صدر این فهرست کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی یوونتوس قرار دارد که توانسته ۱۳۰ گل به ثمر رساند. بعد از او مسی با ۱۱۷ گل در رده دوم است و رائول گونزالس هم با ۷۱ گل در رده سوم جای دارد. لواندوفسکی ۳۲ سال دارد و قطعا او رکورد رائول را هم پشت سر خواهد گذاشت اما بعید است که بتواند به رکورد م..

لواندوفسکی چهارمین گلزن تاریخ لیگ قهرمانان اروپا

لواندوفسکی چهارمین گلزن تاریخ لیگ قهرمانان اروپا

ستاره لهستانی بایرن مونیخ با دبل در دیدار برابر سالزبورگ به چهارمین گلزن تاریخ لیگ قهرمانان اروپا تبدیل شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از کیکر، بایرن مونیخ یک پیروزی پر گل دیگر را در لیگ قهرمانان اروپا به دست آورد.

بایرن که به مصاف سالزبورگ رفت توانست با نتیجه ۶ بر دو به پیروزی دست پیدا کند.

لواندوفسکی مثل همیشه ستاره تیمش بود و توانست دو گل به ثمر برساند.

این مهاجم لهستانی با دو گلی که در دیدار شب گذشته به ثمر رساند شمار گل‌هایش را در لیگ قهرمانان اروپا به عدد ۷۰ رساند.

او چهارمین بازیکن در تاریخ لیگ قهرمانان اروپا به شمار می آید که موفق به زدن ۷۰ گل و یا بیش‌تر از آن شده است.

لواندوفسکی در رده چهارم بهترین گلزن‌های تاریخ لیگ قهرمانان اروپا است.

در صدر این فهرست کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی یوونتوس قرار دارد که توانسته ۱۳۰ گل به ثمر رساند. بعد از او مسی با ۱۱۷ گل در رده دوم است و رائول گونزالس هم با ۷۱ گل در رده سوم جای دارد.

لواندوفسکی ۳۲ سال دارد و قطعا او رکورد رائول را هم پشت سر خواهد گذاشت اما بعید است که بتواند به رکورد مسی و کریستیانو رونالدو برسد چرا که این دو بازیکن هم‌چنان هم در مستطیل سبز حضور دارند و می‌توانند رکورد خود را بهبود بخشند.

انتهای پیام