لغو نخستین بازی لیگ بسکتبال بخاطر کرونا

لغو نخستین بازی لیگ بسکتبال بخاطر کرونا لیگ برتر بسکتبال در حالی از فردا آغاز می‌شود که همین ابتدای کار یک بازی به دلیل شمار زیاد کرونایی‌های تیم خوزستان لغو شد. به گزارش ایسنا، هفته نخست لیگ برتر ‌بسکتبال ایران در حالی از پنج‌شنبه ۱۵ آبان آغاز می‌شود که در همین ابتدای کار بازی تیم‌های نفت آبادان با هیات بسکتبال خوزستان به دلیل تعداد زیاد بازیکنان کرونایی‌ تیم خوزستان لغو شد. طبق قوانین فدراسیون بسکتبال اگر تیمی بالای ۴ بازیکنان مبتلا به کرونا داشته باشد، بازی آن تیم لغو می‌شود که طبق اخبار، گویا ۵ بازیکن تیم خانه بسکتبال خوزستان مبتلا شده‌اند. به این ترتیب در روز نخست هفته اول تنها تیم‌های شهرداری گرگان و مس رفسنجان به مصاف یکدیگر خواهند رفت. با این اوصاف به نظر می‌رسد که هر دو بازی تیم خانه بسکتبال خوزستان در این هفته لغو خواهد شد. طبق شیوه جدید برگزاری لیگ، مسابقات در دو گروه ۸ تیمی به صورت متمرکز در تهران برگزار می‌شوند که هر تیم در هر هفته باید دو بازی را انجام دهد. برنامه هفته نخست بازی‌ها به شرح زیر است: پنج‌شنبه شهرداری گرگان – مس رفسنجان نفت آبادان – خانه بسکتبال خوزستان..

لغو نخستین بازی لیگ بسکتبال بخاطر کرونا

لیگ برتر بسکتبال در حالی از فردا آغاز می‌شود که همین ابتدای کار یک بازی به دلیل شمار زیاد کرونایی‌های تیم خوزستان لغو شد.

به گزارش ایسنا، هفته نخست لیگ برتر ‌بسکتبال ایران در حالی از پنج‌شنبه ۱۵ آبان آغاز می‌شود که در همین ابتدای کار بازی تیم‌های نفت آبادان با هیات بسکتبال خوزستان به دلیل تعداد زیاد بازیکنان کرونایی‌ تیم خوزستان لغو شد.

طبق قوانین فدراسیون بسکتبال اگر تیمی بالای ۴ بازیکنان مبتلا به کرونا داشته باشد، بازی آن تیم لغو می‌شود که طبق اخبار، گویا ۵ بازیکن تیم خانه بسکتبال خوزستان مبتلا شده‌اند.

به این ترتیب در روز نخست هفته اول تنها تیم‌های شهرداری گرگان و مس رفسنجان به مصاف یکدیگر خواهند رفت. با این اوصاف به نظر می‌رسد که هر دو بازی تیم خانه بسکتبال خوزستان در این هفته لغو خواهد شد.

طبق شیوه جدید برگزاری لیگ، مسابقات در دو گروه ۸ تیمی به صورت متمرکز در تهران برگزار می‌شوند که هر تیم در هر هفته باید دو بازی را انجام دهد. برنامه هفته نخست بازی‌ها به شرح زیر است:

پنج‌شنبه
شهرداری گرگان – مس رفسنجان
نفت آبادان – خانه بسکتبال خوزستان
جمعه
خانه بسکتبال خوزستان – شهرداری گرگان
مس رفسنجان – نفت آبادان
شنبه
آویژه صنعت مشهد – شهرداری قزوین
اکسون تهران – رعد پدافند مشهد
یک‌شنبه
آویژه صنعت مشهد – اکسون تهران
شهرداری قزوین – رعد پدافند مشهد

انتهای پیام