لائوتارو در اینتر می ماند

لائوتارو در اینتر می ماند مهاجم آرژانتینی قصد ندارد اینتر را ترک کند و پیران تیم دیگری را بر تن کند. به گزارش ایسنا و به نقل از موندو دپورتیوو، بن یاکه، مدیر برنامه لائوتارو مارتینس اعلام کرد مهاجم آرژانتینی در فصل پیش رو همچنان با پیراهن اینتر به میدان خواهد رفت. او در یک مصاحبه گفت: لائوتارو در اینتر است. ما با رئال مادرید صحبت نکرده ایم. هیچ مذاکره ای نبوده است. با مدیریت رابطه خیلی خوبی داریم. لائوتارد در فصل جدید در اینتر خواهد ماند. از طرفی گاتزتا دلو اسپورت خبر از تمدید قرارداد احتمالی بازیکن آرژانتینی داد. قرارداد مهاجم ۲۳ ساله سی ام ژوئن ۲۰۲۳ به پایان می رسد. دستمزد سالیانه لائوتارو افزایش خواهد یافت اما بند آزاد سازی اش بالا نخواهد بود تا بتواند به راحتی به تیم دیگری بپیوندد. بارسلونا پیش از این به دنبال امضای قرارداد با لائوتارو بود اما اکنون دیگر نباید به این بازیکن فکر کند. انتهای پیام

لائوتارو در اینتر می ماند

لائوتارو در اینتر می ماند

مهاجم آرژانتینی قصد ندارد اینتر را ترک کند و پیران تیم دیگری را بر تن کند.

به گزارش ایسنا و به نقل از موندو دپورتیوو، بن یاکه، مدیر برنامه لائوتارو مارتینس اعلام کرد مهاجم آرژانتینی در فصل پیش رو همچنان با پیراهن اینتر به میدان خواهد رفت. او در یک مصاحبه گفت: لائوتارو در اینتر است. ما با رئال مادرید صحبت نکرده ایم. هیچ مذاکره ای نبوده است. با مدیریت رابطه خیلی خوبی داریم. لائوتارد در فصل جدید در اینتر خواهد ماند.

از طرفی گاتزتا دلو اسپورت خبر از تمدید قرارداد احتمالی بازیکن آرژانتینی داد. قرارداد مهاجم ۲۳ ساله سی ام ژوئن ۲۰۲۳ به پایان می رسد. دستمزد سالیانه لائوتارو افزایش خواهد یافت اما بند آزاد سازی اش بالا نخواهد بود تا بتواند به راحتی به تیم دیگری بپیوندد.

بارسلونا پیش از این به دنبال امضای قرارداد با لائوتارو بود اما اکنون دیگر نباید به این بازیکن فکر کند.

انتهای پیام