قهرمانی جوان قمی در مسابقات بازی‌های رایانه‌ غرب آسیا

قهرمانی جوان قمی در مسابقات بازی‌های رایانه‌ غرب آسیا ایسنا/قم مرتضی محمدی، گیمر جوان قمی، توانست بار دیگر افتخاری در راه رسیدن به موفقیت های جهانی رقم بزند. این گیمر جوان قمی توانست با غلبه بر تمام مشکلات و ناهماهنگی ها، حریفان خود را از کشور های ازبکستان، قرقیزستان و قزاقستان شکست دهد و ضمن کسب عنوان نفر اول منطقه غرب آسیا مجوز ورود به مرحله پایانی و16نفر برتر جهانی راه پیدا کند. سید محمود رضوی، مربی قمی، عنوان کرد: با فراهم کردن شرایط مناسب و ادامه روند روبه رشد این بازیکن یقینا شاهد مدال های خوشرنگ جهانی و آسیایی2022 و در ادامه مدال المپیک پاریس خواهیم بود. همچنین در انتهای بازی فینال این مسابقات که در حضور روح الله رمضانی، معاونت توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان قم ، و اسماعیل زند، رئیس هیئت همگانی استان، برگزار شد از این بازیکن تجلیل به عمل آمد. انتهای پیام

قهرمانی جوان قمی در مسابقات بازی‌های رایانه‌ غرب آسیا

قهرمانی جوان قمی در مسابقات بازی‌های رایانه‌ غرب آسیا

ایسنا/قم مرتضی محمدی، گیمر جوان قمی، توانست بار دیگر افتخاری در راه رسیدن به موفقیت های جهانی رقم بزند.

این گیمر جوان قمی توانست با غلبه بر تمام مشکلات و ناهماهنگی ها، حریفان خود را از کشور های ازبکستان، قرقیزستان و قزاقستان شکست دهد و ضمن کسب عنوان نفر اول منطقه غرب آسیا مجوز ورود به مرحله پایانی و16نفر برتر جهانی راه پیدا کند.

سید محمود رضوی، مربی قمی، عنوان کرد: با فراهم کردن شرایط مناسب و ادامه روند روبه رشد این بازیکن یقینا شاهد مدال های خوشرنگ جهانی و آسیایی2022 و در ادامه مدال المپیک پاریس خواهیم بود.

همچنین در انتهای بازی فینال این مسابقات که در حضور روح الله رمضانی، معاونت توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان قم ، و اسماعیل زند، رئیس هیئت همگانی استان، برگزار شد از این بازیکن تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام