قمری: خداحافظی ام از دوچرخه سواری قطعی نیست

قمری: خداحافظی ام از دوچرخه سواری قطعی نیست رییس فدراسیون دوچرخه سواری گفت: خداحافظی ام قطعی نیست و برای حضور دوباره در دوچرخه سواری مشورت خواهم کرد و تصمیم مقتضی را می گیرم. به گزارش ایسنا، خسرو قمری در حاشیه مجمع سالیانه فدراسیون‌ دوچرخه‌سواری در جمع خبرنگاران بیان کرد: مجمع سالیانه با یاد و خاطره محمد پراش آغاز شد و باید این اتفاق را به خانواده دوچرخه‌سواری تسلیت بگویم. امروز گزارش بازرس و حسابرس که ارائه شد، خوب بود. ما مدال‌های زیادی در سال گذشته کسب کردیم، بانوی ایرانی پس از هفتاد سال مدال در آسیا گرفت. همچنین در رده جوانان مدال داشتیم و در مجموع نتایج قابل قبولی گرفتیم. او ادامه داد: باید به بخش پیست توجه کنیم، چرا که رقبا به خاطر زیرساخت‌های بیشتری که دارند، از ما جلو افتاده‌اند. بر همین اساس فردا نامه‌ای به وزارت ورزش می‌زنیم تا پیست سرپوشیده و چوبی زودتر آماده شود. رئیس فدراسیون دوچرخه‌سواری در مورد عملکرد سال گذشته خود گفت: عملکرد فدراسیون در سال گذشته خوب بود و این موضوع حاصل یک کار گروهی بوده است. ما هر ساله تقریباً چهل مدال گرفتیم و امیدوارم شرایط عادی شود تا بتواند ا..

قمری: خداحافظی ام از دوچرخه سواری قطعی نیست

قمری: خداحافظی ام از دوچرخه سواری قطعی نیست

رییس فدراسیون دوچرخه سواری گفت: خداحافظی ام قطعی نیست و برای حضور دوباره در دوچرخه سواری مشورت خواهم کرد و تصمیم مقتضی را می گیرم.

به گزارش ایسنا، خسرو قمری در حاشیه مجمع سالیانه فدراسیون‌ دوچرخه‌سواری در جمع خبرنگاران بیان کرد: مجمع سالیانه با یاد و خاطره محمد پراش آغاز شد و باید این اتفاق را به خانواده دوچرخه‌سواری تسلیت بگویم. امروز گزارش بازرس و حسابرس که ارائه شد، خوب بود. ما مدال‌های زیادی در سال گذشته کسب کردیم، بانوی ایرانی پس از هفتاد سال مدال در آسیا گرفت. همچنین در رده جوانان مدال داشتیم و در مجموع نتایج قابل قبولی گرفتیم.

او ادامه داد: باید به بخش پیست توجه کنیم، چرا که رقبا به خاطر زیرساخت‌های بیشتری که دارند، از ما جلو افتاده‌اند. بر همین اساس فردا نامه‌ای به وزارت ورزش می‌زنیم تا پیست سرپوشیده و چوبی زودتر آماده شود.

رئیس فدراسیون دوچرخه‌سواری در مورد عملکرد سال گذشته خود گفت: عملکرد فدراسیون در سال گذشته خوب بود و این موضوع حاصل یک کار گروهی بوده است. ما هر ساله تقریباً چهل مدال گرفتیم و امیدوارم شرایط عادی شود تا بتواند اردوها و اعزام ها را نیز داشته باشیم.

قمری درباره خداحافظی خود در مجمع گفت: من کارمند وزارت ورزش هستم و باید در ماموریت‌هایی که اعلام می‌شود، براساس آن اطاعت و دستورات مافوق را قبول کنم. اتفاقات ارزشمندی در دوچرخه‌سواری افتاد و وظیفه داشتم که امروز از اعضای مجمع تشکر کنم. به هرحال دستور مافوق اعلام می‌کند که بمانم یا بروم و همچنین طبق مشورت‌هایی که خواهم کرد، در زمان مقتضی تصمیم گیری خواهد شد. بنابراین خداحافظی ام قطعی نیست و در آینده مشخص می‌شود.

انتهای پیام