قرارداد شهرخودرویی‌ها ثبت شد

قرارداد شهرخودرویی‌ها ثبت شد تعدادی از بازیکنان و کادر فنی شهرخودرو با حضور در هیات فوتبال استان خراسان رضوی، قراردادشان را با این تیم ثبت کردند. به گزارش ایسنا و به نقل از باشگاه شهرخودرو خراسان، دومین گروه از بازیکنان جدید و قدیم تیم فوتبال شهرخودرو خراسان به همراه تمامی اعضای کادر فنی این تیم با حضور در هیات فوتبال استان خراسان رضوی قراردادهای خود را به ثبت رساندند. امین قاسمی‌نژاد، روح‌الله سیف‌الهی، فرشاد فرجی، علی نعمتی، علی طاهران، حسن جعفری، حسین مهربان، علیرضا اسدآبادی، محمدعلی فرامرزی، امید منصوری، احمد الجبوری، ابوذر صفرزاده، امیرحسن جعفری، میلاد فراهانی، امیر حسین نعمتی، امیر جعفری، محمدجواد کیا و اکبر صادقی قراردادهای خود را با شهرخودرو رسمی کردند. انتهای پیام

قرارداد شهرخودرویی‌ها ثبت شد

قرارداد شهرخودرویی‌ها ثبت شد

تعدادی از بازیکنان و کادر فنی شهرخودرو با حضور در هیات فوتبال استان خراسان رضوی، قراردادشان را با این تیم ثبت کردند.

به گزارش ایسنا و به نقل از باشگاه شهرخودرو خراسان، دومین گروه از بازیکنان جدید و قدیم تیم فوتبال شهرخودرو خراسان به همراه تمامی اعضای کادر فنی این تیم با حضور در هیات فوتبال استان خراسان رضوی قراردادهای خود را به ثبت رساندند.

امین قاسمی‌نژاد، روح‌الله سیف‌الهی، فرشاد فرجی، علی نعمتی، علی طاهران، حسن جعفری، حسین مهربان، علیرضا اسدآبادی، محمدعلی فرامرزی، امید منصوری، احمد الجبوری، ابوذر صفرزاده، امیرحسن جعفری، میلاد فراهانی، امیر حسین نعمتی، امیر جعفری، محمدجواد کیا و اکبر صادقی قراردادهای خود را با شهرخودرو رسمی کردند.

انتهای پیام

Radio Eram

FREE
VIEW