قائم مقام وزیر میراث‌فرهنگی: شادی مردم فضایی از همدلی و همبستگی ملی را رقم زد

قائم مقام وزیر میراث‌فرهنگی: شادی مردم فضایی از همدلی و همبستگی ملی را رقم زد به گزارش ایرنا، علی دارابی در پیامی با عنوان سلام بر جام جهانی قطر در حساب کاربری خود در اینستاگرام، نوشت: صعود مقتدرانه تیم ملی فوتبال ایران به عنوان نخستین تیم آسیایی در جام جهانی قطر ٢٠٢٢ را به همه ایرانیان عزیز در هر جای جهان هستند تبریک می گویم. جشن پیروزی ملت ایران مبارک. ‏‎قائم مقام وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با قدردانی از بازیکنان و کادر تیم ملی فوتبال، خاطرنشان کرد: شادی ونشاط مردم در بیش از ٢١ استان کشور به رغم برف و باران، فضایی از همدلی و همبستگی ملی را رقم زد و حال عمومی مردم را خوب کرد. «حضور جمعی از بانوان در استادیوم آزادی از جلوه‌های ویژه امروز بود که نقش مهمی در زدودن ایران هراسی استکبار جهانی داشت که امیدوارم دولت محترم از این اقدام حمایت و تداوم دهد.» وی افزود: دبیرکل پیشین سازمان ملل متحد گفته بود «قدرت فوتبال برای ایجاد صلح، دوستی، اتحاد ملت ها و دوری از جنگ و دشمنی، بس فراتر از قدرت سازمان ملل است» دارابی با بیان این که ورزش و رشته های گوناگون آن برای جامعه جوان ایرا..

قائم مقام وزیر میراث‌فرهنگی: شادی مردم فضایی از همدلی و همبستگی ملی را رقم زد

به گزارش ایرنا، علی دارابی در پیامی با عنوان سلام بر جام جهانی قطر در حساب کاربری خود در اینستاگرام، نوشت: صعود مقتدرانه تیم ملی فوتبال ایران به عنوان نخستین تیم آسیایی در جام جهانی قطر ٢٠٢٢ را به همه ایرانیان عزیز در هر جای جهان هستند تبریک می گویم. جشن پیروزی ملت ایران مبارک.

‏‎قائم مقام وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با قدردانی از بازیکنان و کادر تیم ملی فوتبال، خاطرنشان کرد: شادی ونشاط مردم در بیش از ٢١ استان کشور به رغم برف و باران، فضایی از همدلی و همبستگی ملی را رقم زد و حال عمومی مردم را خوب کرد.

«حضور جمعی از بانوان در استادیوم آزادی از جلوه‌های ویژه امروز بود که نقش مهمی در زدودن ایران هراسی استکبار جهانی داشت که امیدوارم دولت محترم از این اقدام حمایت و تداوم دهد.»

وی افزود: دبیرکل پیشین سازمان ملل متحد گفته بود «قدرت فوتبال برای ایجاد صلح، دوستی، اتحاد ملت ها و دوری از جنگ و دشمنی، بس فراتر از قدرت سازمان ملل است»

دارابی با بیان این که ورزش و رشته های گوناگون آن برای جامعه جوان ایران یک راهبرد محسوب می شود، تاکید کرد: سند ورزش و نقش آن در توسعه پایدار و صلح جهانی را باید دولت و مجلس در اولویت قرار دهند.

به گزارش ایرنا، تیم ملی فوتبال ایران شامگاه پنجشنبه – ۷ بهمن ۱۴۰۰- با گل مهدی طارمی برابر عراق در ورزشگاه آزادی تهران، به برتری یک بر صفر دست یافت تا مقتدرانه و برای ششمین بار جواز حضور در جام‌جهانی را از آن خود کند.

Radio Eram

FREE
VIEW