قائمی: از پیوستن به الریان خوشحالم

قائمی: از پیوستن به الریان خوشحالم دریافت کننده تیم‌ ملی والیبال ایران از پیوستن به تیم الریان ابراز خوشحالی کرد. به گزارش ایسنا، فرهاد قائمی دریافت کننده تیم‌ملی والیبال ایران برای فصل جدید به تیم الریان قطر پیوست تا در لیگ این کشور در کنار ستاره‌های چون روزیر توپ بزند. قائمی در مراسم معارفه خود گفت: از اینکه به تیم بزرگ الریان پیوسته‌ام خوشحالم، همه تلاش خود را می‌کنم تا بهترین عملکرد را در ترکیب این تیم داشته باشم. الریان همیشه برای قهرمانی تلاش می‌کند و امیدوارم در این مسیر کمک کننده باشم. قائمی پس از آنکه فصل گذشته مصدوم شد دیگر برای تیم شهرداری ارومیه بازی نکرد و در لیگ داخلی هم قراردادی نداشت. انتهای پیام

قائمی: از پیوستن به الریان خوشحالم

قائمی: از پیوستن به الریان خوشحالم

دریافت کننده تیم‌ ملی والیبال ایران از پیوستن به تیم الریان ابراز خوشحالی کرد.

به گزارش ایسنا، فرهاد قائمی دریافت کننده تیم‌ملی والیبال ایران برای فصل جدید به تیم الریان قطر پیوست تا در لیگ این کشور در کنار ستاره‌های چون روزیر توپ بزند.

قائمی در مراسم معارفه خود گفت: از اینکه به تیم بزرگ الریان پیوسته‌ام خوشحالم، همه تلاش خود را می‌کنم تا بهترین عملکرد را در ترکیب این تیم داشته باشم. الریان همیشه برای قهرمانی تلاش می‌کند و امیدوارم در این مسیر کمک کننده باشم.

قائمی پس از آنکه فصل گذشته مصدوم شد دیگر برای تیم شهرداری ارومیه بازی نکرد و در لیگ داخلی هم قراردادی نداشت.

انتهای پیام