فینالیست های زنان تنیس اپن آمریکا مشخص شدند

فینالیست های زنان تنیس اپن آمریکا مشخص شدند نائومی اوساکا و ویکتوریا آزارنکا با پیروزی برابر حریفانشان به فینال تنیس اپن آمریکا صعود کردند. به گزارش ایسنا، دیدارهای نیمه نهایی تنیس اپن آمریکا در بخش بانوان بامداد جمعه برگزار شد و نائومی اوساکا و ویکتوریا آزارنکا به فینال صعود کردند. در نخستین بازی اوساکا برابر جنیفر برادی قرار گرفت و ۲ بر یک پیروز شد. تنیسور ژاپنی در ست نخست برای شکست حریف آمریکایی اش به زحمت افتاد و ۷ بر ۶ پیروز شد. او در ادامه ۶ بر ۳ مغلوب برادی شد اما در ست سوم جبران کرد و با پیروزی ۶ بر ۳ به دیدار نهایی دومین گرند اسلم سال صعود کرد. آزارنکا و سرنا ویلیامز دیگر دیدار نیمه نهایی را برگزار کردند و تنیسور اهل بلاروس با یک بازگشت توانست ۲ بر یک پیروز شود تا دومین فینالیست اپن آمریکا لقب بگیرد. ویلیامز ست نخست را به راحتی و با نتیجه ۶ بر یک به نفع خود پایان داد اما آزارنکا ناامید نشد و در ست دوم با پیروزی ۶ بر ۳ جبران کرد. رقابت تماشایی دو تنیسور در ست سوم با برد ۶ بر ۳ آزارنکا پایان یافت. فینال اپن آمریکا بامداد یکشنبه بین اوساکا و آزارنکا برگزار خواهد شد. انت..

فینالیست های زنان تنیس اپن آمریکا مشخص شدند

فینالیست های زنان تنیس اپن آمریکا مشخص شدند

نائومی اوساکا و ویکتوریا آزارنکا با پیروزی برابر حریفانشان به فینال تنیس اپن آمریکا صعود کردند.

به گزارش ایسنا، دیدارهای نیمه نهایی تنیس اپن آمریکا در بخش بانوان بامداد جمعه برگزار شد و نائومی اوساکا و ویکتوریا آزارنکا به فینال صعود کردند.

در نخستین بازی اوساکا برابر جنیفر برادی قرار گرفت و ۲ بر یک پیروز شد. تنیسور ژاپنی در ست نخست برای شکست حریف آمریکایی اش به زحمت افتاد و ۷ بر ۶ پیروز شد. او در ادامه ۶ بر ۳ مغلوب برادی شد اما در ست سوم جبران کرد و با پیروزی ۶ بر ۳ به دیدار نهایی دومین گرند اسلم سال صعود کرد.

آزارنکا و سرنا ویلیامز دیگر دیدار نیمه نهایی را برگزار کردند و تنیسور اهل بلاروس با یک بازگشت توانست ۲ بر یک پیروز شود تا دومین فینالیست اپن آمریکا لقب بگیرد. ویلیامز ست نخست را به راحتی و با نتیجه ۶ بر یک به نفع خود پایان داد اما آزارنکا ناامید نشد و در ست دوم با پیروزی ۶ بر ۳ جبران کرد. رقابت تماشایی دو تنیسور در ست سوم با برد ۶ بر ۳ آزارنکا پایان یافت.

فینال اپن آمریکا بامداد یکشنبه بین اوساکا و آزارنکا برگزار خواهد شد.

انتهای پیام