فیل جونز در لیست فروش یونایتد قرار گرفت

فیل جونز در لیست فروش یونایتد قرار گرفت با اعلام باشگاه منچستریونایتد فیل جونز در لیست فروش این باشگاه قرار گرفت. به گزارش ایسنا به نقل از ساکرنت، فیل جونز مدافع سابق تیم ملی فوتبال انگلیس که از ژانویه برای منچستریونایتد بازی نکرده است، با نظر اوله گنار سولسشایر در لیست فروش این باشگاه قرار گرفته است. بعد از فروش کریس اسمالینگ به رم ایتالیا، اکنون فیل جونز نیز در لیست فروش منچستریونایتد قرار گرفت. باشگاه ۲۰ میلیون پوند روی او قیمت گذاشته است و با توجه به اینکه او نزدیک به یک سال بازی نکرده است، رقم عجیبی است و بعید به نظر می‌رسد باشگاهی این رقم را برای جونز پرداخت کند. به این ترتیب حضور اریک بایی، مدافع ساحل عاجی در یونایتد فعلا تضمین شد تا در کنار هری مگوایر و ویکتور لیندلوف قرار گیرد. منچستریونایتد امشب (سه‌شنبه) باید در اولین دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا در پارک د پرنس شهر پاریس با پاری سن ژرمن نایب قهرمان فصل قبل لیگ قهرمانان اروپا دیدار کند. انتهای پیام

فیل جونز در لیست فروش یونایتد قرار گرفت

فیل جونز در لیست فروش یونایتد قرار گرفت

با اعلام باشگاه منچستریونایتد فیل جونز در لیست فروش این باشگاه قرار گرفت.

به گزارش ایسنا به نقل از ساکرنت، فیل جونز مدافع سابق تیم ملی فوتبال انگلیس که از ژانویه برای منچستریونایتد بازی نکرده است، با نظر اوله گنار سولسشایر در لیست فروش این باشگاه قرار گرفته است.

بعد از فروش کریس اسمالینگ به رم ایتالیا، اکنون فیل جونز نیز در لیست فروش منچستریونایتد قرار گرفت. باشگاه ۲۰ میلیون پوند روی او قیمت گذاشته است و با توجه به اینکه او نزدیک به یک سال بازی نکرده است، رقم عجیبی است و بعید به نظر می‌رسد باشگاهی این رقم را برای جونز پرداخت کند.

به این ترتیب حضور اریک بایی، مدافع ساحل عاجی در یونایتد فعلا تضمین شد تا در کنار هری مگوایر و ویکتور لیندلوف قرار گیرد.

منچستریونایتد امشب (سه‌شنبه) باید در اولین دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا در پارک د پرنس شهر پاریس با پاری سن ژرمن نایب قهرمان فصل قبل لیگ قهرمانان اروپا دیدار کند.

انتهای پیام