فلیک: نتیجه بازی با سالزبورگ گمراه کننده است

فلیک: نتیجه بازی با سالزبورگ گمراه کننده است سرمربی بایرن مونیخ نتیجه دیدار تیمش برابر سالزبورگ که با پیروزی قاطع باواریایی ها به پایان رسید را گمراه کننده دانست. به گزارش ایسنا و به نقل از اسکای اسپورت، بایرن مونیخ در دیدار برابر سالزبورگ توانست با نتیجه ۶ بر دو به پیروزی دست پیدا کند. بایرن در هر سه دیدار خود در فصل جاری به پیروزی دست پیدا کرده تا نشان دهد که مدعی کسب عنوان قهرمانی در فصل جاری هم بسیار آماده است. فلیک بعد از پیروزی پر گل برابر سالزبورگ گفت: با وجود آنکه پیروزی پر گلی را به دست آوردیم اما این بازی اصلا آسان نبود. این نتیجه گمراه کننده است چرا که واقعا اذیت شدیم. او ادامه داد: سالزبورگ با قدرت حمله کرد و ما را تحت فشار قرار داد. این تیم دو گل به ما زد و فرصت های دیگری را هم ایجاد کرد. هوادارانی که به دنبال بازی جذاب بودند لذت بردند.تیم حریف هم بازی خوبی را به نمایش گذاشت هر چند که این شکست سنگین را متحمل شد. در پایان باید تاکید کنم که از این پیروزی خوشحال هستم. تیم در مسیر درستی گام برمی دارد و این خوشحال کننده است. بایرن مونیخ چهاردهمین پیروزی پیاپی خود را در لی..

فلیک: نتیجه بازی با سالزبورگ گمراه کننده است

فلیک: نتیجه بازی با سالزبورگ گمراه کننده است

سرمربی بایرن مونیخ نتیجه دیدار تیمش برابر سالزبورگ که با پیروزی قاطع باواریایی ها به پایان رسید را گمراه کننده دانست.

به گزارش ایسنا و به نقل از اسکای اسپورت، بایرن مونیخ در دیدار برابر سالزبورگ توانست با نتیجه ۶ بر دو به پیروزی دست پیدا کند.

بایرن در هر سه دیدار خود در فصل جاری به پیروزی دست پیدا کرده تا نشان دهد که مدعی کسب عنوان قهرمانی در فصل جاری هم بسیار آماده است.

فلیک بعد از پیروزی پر گل برابر سالزبورگ گفت: با وجود آنکه پیروزی پر گلی را به دست آوردیم اما این بازی اصلا آسان نبود. این نتیجه گمراه کننده است چرا که واقعا اذیت شدیم.

او ادامه داد: سالزبورگ با قدرت حمله کرد و ما را تحت فشار قرار داد. این تیم دو گل به ما زد و فرصت های دیگری را هم ایجاد کرد. هوادارانی که به دنبال بازی جذاب بودند لذت بردند.تیم حریف هم بازی خوبی را به نمایش گذاشت هر چند که این شکست سنگین را متحمل شد. در پایان باید تاکید کنم که از این پیروزی خوشحال هستم. تیم در مسیر درستی گام برمی دارد و این خوشحال کننده است.

بایرن مونیخ چهاردهمین پیروزی پیاپی خود را در لیگ قهرمانان اروپا به دست آورد که این یک رکورد به شمار می آید.

انتهای پیام