فلیک: سه گانه را فراموش کرده ایم

فلیک: سه گانه را فراموش کرده ایم سرمربی بایرن مونیخ تاکید کرد که فصل درخشان قبل را فراموش کرده اند و به دنبال رقم زدن موفقیت های جدید در فصل جدید هستند. به گزارش ایسنا و به نقل از DPA، بایرن مونیخ فصل درخشانی را با هانس فلیک تجربه کرد. بایرن توانست با سرمربی خود که به صورت موقت جایگزین کواچ شد قهرمانی در سه گانه آلمان و اروپا را به دست آورد. فلیک بعد از تحویل دادن جام لیگ قهرمانان اروپا به موزه باشگاه گفت: فصل قبل برای ما رویایی بود و به اهدافی که مشخص کرده بودیم دست پیدا کردیم. به خاطر این موفقیت های بزرگی که کسب کردیم جشن گرفتیم اما دیگر همه چیز تمام شده است. او ادامه داد: اکنون نهایت تمرکز خود را روی موفقیت های جدید گذاشته ایم. باید نهایت تلاش خود را به کار گیریم تا با برنامه ریزی دقیق به دنبال رقم زدن موفقیت های جدید باشیم. بایرن مونیخ فصل جدید بوندسلیگا را در ۱۸ سپتامبر جاری آغاز خواهد کرد و در نخستین گام به مصاف شالکه می رود. فلیک در پایان گفت: بازیکنان بایرن تشنه پیروزی و کسب جام هستند. آنها مشکل انگیزشی نخواهند داشت. در بایرن همه به کسب جام های بیشتر فکر می کنند و امیدوا..

فلیک: سه گانه را فراموش کرده ایم

فلیک: سه گانه را فراموش کرده ایم

سرمربی بایرن مونیخ تاکید کرد که فصل درخشان قبل را فراموش کرده اند و به دنبال رقم زدن موفقیت های جدید در فصل جدید هستند.

به گزارش ایسنا و به نقل از DPA، بایرن مونیخ فصل درخشانی را با هانس فلیک تجربه کرد.

بایرن توانست با سرمربی خود که به صورت موقت جایگزین کواچ شد قهرمانی در سه گانه آلمان و اروپا را به دست آورد.

فلیک بعد از تحویل دادن جام لیگ قهرمانان اروپا به موزه باشگاه گفت: فصل قبل برای ما رویایی بود و به اهدافی که مشخص کرده بودیم دست پیدا کردیم. به خاطر این موفقیت های بزرگی که کسب کردیم جشن گرفتیم اما دیگر همه چیز تمام شده است.

او ادامه داد: اکنون نهایت تمرکز خود را روی موفقیت های جدید گذاشته ایم. باید نهایت تلاش خود را به کار گیریم تا با برنامه ریزی دقیق به دنبال رقم زدن موفقیت های جدید باشیم.

بایرن مونیخ فصل جدید بوندسلیگا را در ۱۸ سپتامبر جاری آغاز خواهد کرد و در نخستین گام به مصاف شالکه می رود.

فلیک در پایان گفت: بازیکنان بایرن تشنه پیروزی و کسب جام هستند. آنها مشکل انگیزشی نخواهند داشت. در بایرن همه به کسب جام های بیشتر فکر می کنند و امیدوار هستیم که در فصل پیش رو عملکرد بهتری از خود نشان دهیم.

انتهای پیام