فلیک راضی نیست

فلیک راضی نیست سرمربی بایرن مونیخ از عملکرد تیمش باوجود پیروزی برابر کلن راضی نیست. به گزارش ایسنا و به نقل از اسکای اسپورت، بایرن مونیخ در هفته ششم رقابت‌های بوندسلیگا توانست با نتیجه دو بر یک برابر کلن به پیروزی دست پیدا کند. هانس فلیک باوجود پیروزی تیمش در دیدار برابر کلن از عملکرد شاگردانش راضی به نظر نمی‌رسد. سرمربی بایرن در نشست خبری بعد از بازی گفت: این بهترین بازی ما نبود و نتوانستیم مقتدرانه به پیروزی برسیم اما خوشبختانه سه امتیاز دیگر را به دست آوردیم و این مهم‌ترین چیز است. کسب پیروزی و سه امتیاز خوشحال کننده است. او ادامه داد: با گلی که دریافت کردیم کار را بر خود سخت کردیم. در دقایق پایانی تیم با مشکل مواجه شد و انرژی زیادی از دست دادیم. من از پیروزی راضی هستم اما از نمایش تیم راضی نیستم با این حال بهتر از حریف بودیم و با شایستگی به پیروزی دست پیدا کردیم. بایرن مونیخ با پیروزی که در این دیدار به دست آورد ۱۵ امتیازی شد و با تفاضل گل بهتر نسبت به بوروسیا دورتموند در صدر جدول رده‌بندی قرار گرفت. انتهای پیام

فلیک راضی نیست

فلیک راضی نیست

سرمربی بایرن مونیخ از عملکرد تیمش باوجود پیروزی برابر کلن راضی نیست.

به گزارش ایسنا و به نقل از اسکای اسپورت، بایرن مونیخ در هفته ششم رقابت‌های بوندسلیگا توانست با نتیجه دو بر یک برابر کلن به پیروزی دست پیدا کند.

هانس فلیک باوجود پیروزی تیمش در دیدار برابر کلن از عملکرد شاگردانش راضی به نظر نمی‌رسد.

سرمربی بایرن در نشست خبری بعد از بازی گفت: این بهترین بازی ما نبود و نتوانستیم مقتدرانه به پیروزی برسیم اما خوشبختانه سه امتیاز دیگر را به دست آوردیم و این مهم‌ترین چیز است. کسب پیروزی و سه امتیاز خوشحال کننده است.

او ادامه داد: با گلی که دریافت کردیم کار را بر خود سخت کردیم. در دقایق پایانی تیم با مشکل مواجه شد و انرژی زیادی از دست دادیم. من از پیروزی راضی هستم اما از نمایش تیم راضی نیستم با این حال بهتر از حریف بودیم و با شایستگی به پیروزی دست پیدا کردیم.

بایرن مونیخ با پیروزی که در این دیدار به دست آورد ۱۵ امتیازی شد و با تفاضل گل بهتر نسبت به بوروسیا دورتموند در صدر جدول رده‌بندی قرار گرفت.

انتهای پیام