خانه / حقوق بشر / فقدان ایمنی کار؛ مصدومیت دو کارگر در تهران

فقدان ایمنی کار؛ مصدومیت دو کارگر در تهران

خبرگزاری هرانا – در سایه فقدان ایمنی محیط کار، دو کارگر در تهران بر اثر ریزش آوار در یک زمین گودبرداری شده دچار مصدومیت شدند. ایران در زمینه رعایت مسائل ایمنی کار در میان کشورهای جهان رتبه ۱۰۲ را به خود اختصاص داده ‌که رتبه بسیار پایینی است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از مصدومیت دو کارگر در پی ریزش آوار در یک زمین گودبرداری شده در میدان شکوفه تهران خبر داد.

 سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران در این خصوص، اظهار کرد: “در ساعت ۱۵:۰۰ ظهر امروز یک مورد حادثه ریزش آوار در یک زمین گودبرداری شده در میدان شکوفه به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی اعلام شد که بلافاصله ۲ ایستگاه با امکانات کامل به محل اعزام شدند”.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران افزود: “آتش‌نشان‌ها در محل مشاهده می‌کنند که در زمینی به وسعت ۳۰۰ متر مربع که ۳ متر گودبرداری شده بود و کارگران در ضلع جنوبی آن مشغول به کار بودند، بخشی از دیواره و پیاده رو ریزش کرده است”.

وی افزود: “زمانی که آتش‌نشان‌ها به محل رسیدند، دو کارگر جوان افغانستانی در زیر آوار محبوس شده بودند”.

ملکی خاطرنشان کرد: “این کارگران تا کمر در زیر آوار محبوس بودند که بلافاصله آتش‌نشان‌ها شروع به آوار برداری کردند و توانستند این دو کارگر را از زیر آوار خارج و تحویل عوامل اورژانس دهند”.

نوشته فقدان ایمنی کار؛ مصدومیت دو کارگر در تهران اولین بار در خبرگزاری هرانا پدیدار شد.

همچنین بررسی کنید

صدور یک سال حبس تعزیری برای “اسحاق روحی” در سنندج

خبرگزاری هرانا -اسحاق روحی شهروند اهل سنندج توسط دادگاه انقلاب این شهر به اتهام “تبلیغ …

پایان اعتصاب غذای امیرحسین محمدی فرد در زندان اوین

خبرگزاری هرانا – امیرحسین محمدی فرد، سردبیر نشریه “گام” و از متهمین پرونده اعتراضات هفت …

Translate »
"
2016

Watch Dragon ball super