فرامرز رمضانیان، کارگردان سینما و تئاتر، بازداشت و به زندان اوین منتقل شد

فرامرز رمضانیان، کارگردان سینما و تئاتر، بازداشت و به زندان اوین منتقل شد گزارش‌ها از ایران حاکی است که فرامرز رمضانیان، کارگردان سینما و تئاتر، از شامگاه پنجشنبه ۱۲ آبان در بازداشت نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی است. به گفته نزدیکان آقای رمضانیان، ماموران امنیتی پس از بازداشت این فیلمساز در منزل یکی از دوستانش در تهران، لوازم شخصی او از جمله تلفن همراه و لپ‌تاپ را ضبط کردند و با خود بردند. نزدیکان آقای رمضانیان تصریح کردند که این سینماگر ۳۶ ساله به بند ۲۰۹ زندان اوین منتقل شده است و هنوز از اتهام‌های احتمالی علیه او اطلاعی در دست نیست. فرامرز رمضانیان به‌تازگی به سرطان ریه مبتلا شده و نزدیکان او در مورد احتمال عدم دسترسی این شهروند به داروهای موردنیاز خود در زندان ابراز نگرانی کرده‌اند. بر پایه گزارش سازمان حقوق بشر ایران، از ابتدای اعتراضات اخیر در کشور، بیش از ۱۴ هزار نفر بازداشت شده‌اند.

فرامرز رمضانیان، کارگردان سینما و تئاتر، بازداشت و به زندان اوین منتقل شد فرامرز رمضانیان

گزارش‌ها از ایران حاکی است که فرامرز رمضانیان، کارگردان سینما و تئاتر، از شامگاه پنجشنبه ۱۲ آبان در بازداشت نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی است.

به گفته نزدیکان آقای رمضانیان، ماموران امنیتی پس از بازداشت این فیلمساز در منزل یکی از دوستانش در تهران، لوازم شخصی او از جمله تلفن همراه و لپ‌تاپ را ضبط کردند و با خود بردند.

نزدیکان آقای رمضانیان تصریح کردند که این سینماگر ۳۶ ساله به بند ۲۰۹ زندان اوین منتقل شده است و هنوز از اتهام‌های احتمالی علیه او اطلاعی در دست نیست.

فرامرز رمضانیان به‌تازگی به سرطان ریه مبتلا شده و نزدیکان او در مورد احتمال عدم دسترسی این شهروند به داروهای موردنیاز خود در زندان ابراز نگرانی کرده‌اند.

بر پایه گزارش سازمان حقوق بشر ایران، از ابتدای اعتراضات اخیر در کشور، بیش از ۱۴ هزار نفر بازداشت شده‌اند.

Radio Eram

FREE
VIEW