فان پرسی: طرفدار اخراج مربی نیستم/ باید به سولسشایر زمان داد

فان پرسی: طرفدار اخراج مربی نیستم/ باید به سولسشایر زمان داد مهاجم سابق منچستریونایتد ابراز امیدواری کرد اوله گنار سولسشایر در این تیم بماند. به گزارش ایسنا به نقل از ساکرنت، منچستریونایتد در وضعیت بحرانی قرار گرفته و دو شکست اخیر برابر آرسنال و باشاک شهیر ترکیه باعث شده اوله گنار سولسشایر، سرمربی نروژی زیر فشار انتقادها باشد. روبین فان پرسی مهاجم هلندی سابق منچستریونایتد با اشاره به وضعیت موجود در باشگاه گفت: من هیچ وقت طرفدار اخراج مربی ها نبودم. خیلی مواقع با اخراج مربی ها نمی توان خیلی سریع موفقیت را به تیم برگرداند. باید به مربی زمان داد تا ایده های خود را در تیم پیاده کند. نمی دانم آیا این شرایط برای سولسشایر فراهم است یا خیر. اکنون برای انجام هر کاری خیلی زود است. او گفت: تازه در ابتدای فصل هستیم و فراموش نکنید که منچستریونایتد، پاری سن ژرمن و لایپزیگ را در مرحله گروهی برد و شانس خوبی برای صعود از گروه دارد. در لیگ برتر انگلیس نیز پیچیدگی های زیادی ایجاد شده ولی یونایتد با یکی دو پیروزی می تواند شرایط خوبی برای خود داشته باشد. منچستریونایتد در هفته هشتم لیگ برتر انگلیس ب..

فان پرسی: طرفدار اخراج مربی نیستم/ باید به سولسشایر زمان داد

فان پرسی: طرفدار اخراج مربی نیستم/ باید به سولسشایر زمان داد

مهاجم سابق منچستریونایتد ابراز امیدواری کرد اوله گنار سولسشایر در این تیم بماند.

به گزارش ایسنا به نقل از ساکرنت، منچستریونایتد در وضعیت بحرانی قرار گرفته و دو شکست اخیر برابر آرسنال و باشاک شهیر ترکیه باعث شده اوله گنار سولسشایر، سرمربی نروژی زیر فشار انتقادها باشد.

روبین فان پرسی مهاجم هلندی سابق منچستریونایتد با اشاره به وضعیت موجود در باشگاه گفت: من هیچ وقت طرفدار اخراج مربی ها نبودم. خیلی مواقع با اخراج مربی ها نمی توان خیلی سریع موفقیت را به تیم برگرداند. باید به مربی زمان داد تا ایده های خود را در تیم پیاده کند. نمی دانم آیا این شرایط برای سولسشایر فراهم است یا خیر. اکنون برای انجام هر کاری خیلی زود است.

او گفت: تازه در ابتدای فصل هستیم و فراموش نکنید که منچستریونایتد، پاری سن ژرمن و لایپزیگ را در مرحله گروهی برد و شانس خوبی برای صعود از گروه دارد. در لیگ برتر انگلیس نیز پیچیدگی های زیادی ایجاد شده ولی یونایتد با یکی دو پیروزی می تواند شرایط خوبی برای خود داشته باشد.

منچستریونایتد در هفته هشتم لیگ برتر انگلیس باید در زمین اورتون به میدان برود.

انتهای پیام