غیبت قطعی ۵ بازیکن پاری سن ژرمن برابر یونایتد

غیبت قطعی ۵ بازیکن پاری سن ژرمن برابر یونایتد پاری سن ژرمن در دیدار برابر منچستر یونایتد ۵ بازیکن خود را به خاطر آسیب دیدگی در اختیار ندارد. به گزارش ایسنا و به نقل از اکیپ، در یکی از دیدارهای حساس مرحله گروهی فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا دو تیم منچستر یونایتد و پاری سن ژرمن به مصاف هم خواهند رفت. پاری سن ژرمن در این دیدار حساس ۵ بازیکن خود را به خاطر آسیب دیدگی در اختیار ندارد. مارکو وراتی، مائورو ایکاردی، پاردس، کرر و خوان برنارت ۵ بازیکن پاری سن ژرمن هستند که نمی توانند تیم را در این بازی حساس همراهی کنند. توماس توخل سرمربی پاری سن ژرمن هم تایید کرد که این ۵ بازیکن به خاطر آسیب دیدگی نمی توانند برابر منچستر یونایتد به میدان روند. پاری سن ژرمن فصل قبل توانست با هدایت توماس توخل به فینال لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کند اما با شکست برابر بایرن مونیخ از رسیدن به جام بازماند. انتهای پیام

غیبت قطعی ۵ بازیکن پاری سن ژرمن برابر یونایتد

غیبت قطعی ۵ بازیکن پاری سن ژرمن برابر یونایتد

پاری سن ژرمن در دیدار برابر منچستر یونایتد ۵ بازیکن خود را به خاطر آسیب دیدگی در اختیار ندارد.

به گزارش ایسنا و به نقل از اکیپ، در یکی از دیدارهای حساس مرحله گروهی فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا دو تیم منچستر یونایتد و پاری سن ژرمن به مصاف هم خواهند رفت.

پاری سن ژرمن در این دیدار حساس ۵ بازیکن خود را به خاطر آسیب دیدگی در اختیار ندارد.

مارکو وراتی، مائورو ایکاردی، پاردس، کرر و خوان برنارت ۵ بازیکن پاری سن ژرمن هستند که نمی توانند تیم را در این بازی حساس همراهی کنند.

توماس توخل سرمربی پاری سن ژرمن هم تایید کرد که این ۵ بازیکن به خاطر آسیب دیدگی نمی توانند برابر منچستر یونایتد به میدان روند.

پاری سن ژرمن فصل قبل توانست با هدایت توماس توخل به فینال لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کند اما با شکست برابر بایرن مونیخ از رسیدن به جام بازماند.

انتهای پیام