غیبت ادامه‌دار کادر پزشکی استقلال/ ستوده و نوروزی به دنبال عذرخواهی دانشگر

غیبت ادامه‌دار کادر پزشکی استقلال/ ستوده و نوروزی به دنبال عذرخواهی دانشگر کادر پزشکی استقلال به خاطر بی‌اخلاقی‌های محمد دانشگر، خواهان عذرخواهی رسمی این بازیکن هستند. به گزارش ایسنا، کادر پزشکی تیم فوتبال استقلال در تمرینات آبی پوشان پایتخت غایب هستند و در معارفه محمود فکری و همچنین در تمرین بدنسازی صبح امروز (شنبه) حضور پیدا نکردند. کادر پزشکی استقلال، طبق آخرین اطلاعات موجود، از اتفاقاتی که در فرودگاه قطر رخ داده و همچنین بی احترامی محمد دانشگر به آن‌ها داشته، ناراحت هستند. کادر پزشکی آبی‌پوشان پایتخت خواهان عذرخواهی رسمی محمد دانشگر هستند و به نظر می‌رسد تا زمانی که این بازیکن به طور رسمی از کادر پزشکی عذرخواهی نکند، خبری از بازگشت‌ آن‌ها به تمرینات استقلال نخواهد بود. انتهای پیام

غیبت ادامه‌دار کادر پزشکی استقلال/ ستوده و نوروزی به دنبال عذرخواهی دانشگر

غیبت ادامه‌دار کادر پزشکی استقلال/ ستوده و نوروزی به دنبال عذرخواهی دانشگر

کادر پزشکی استقلال به خاطر بی‌اخلاقی‌های محمد دانشگر، خواهان عذرخواهی رسمی این بازیکن هستند.

به گزارش ایسنا، کادر پزشکی تیم فوتبال استقلال در تمرینات آبی پوشان پایتخت غایب هستند و در معارفه محمود فکری و همچنین در تمرین بدنسازی صبح امروز (شنبه) حضور پیدا نکردند.

کادر پزشکی استقلال، طبق آخرین اطلاعات موجود، از اتفاقاتی که در فرودگاه قطر رخ داده و همچنین بی احترامی محمد دانشگر به آن‌ها داشته، ناراحت هستند.

کادر پزشکی آبی‌پوشان پایتخت خواهان عذرخواهی رسمی محمد دانشگر هستند و به نظر می‌رسد تا زمانی که این بازیکن به طور رسمی از کادر پزشکی عذرخواهی نکند، خبری از بازگشت‌ آن‌ها به تمرینات استقلال نخواهد بود.

انتهای پیام