غلامرضا محمدی: دلم برای کشتی لرستان می‌سوزد

غلامرضا محمدی: دلم برای کشتی لرستان می‌سوزد ایسنا/لرستان سرمربی لرستانی تیم ملی کشتی آزاد می‌گوید: دلم برای کشتی استانم می‌سوزد. غلام‌رضا محمدی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: متأسفانه کشتی لرستان حال و روز خوبی ندارد و مدت‌هاست که هیئت این استان در بلاتکلیفی است و با سرپرست اداره می‌شود. وی با بیان اینکه سه بار برای هماهنگی‌های لازم در جهت برگزاری مجمع به خرم‌آباد آمده‌ام، تصریح کرد: این کار را وظیفه خودم می‌دانم اما انتظار می‌رود سایر مسئولان نیز در راستای برگزاری مجمع همکاری کنند. محمدی تاکید کرد: دلم برای کشتی لرستان می‌سوزد و سیاسی‌کاری متأسفانه لطمات زیادی به این رشته در استان ما وارد کرده است. سرمربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: به کشتی استانم احساس دین می‌کنم و هر جا که لازم بوده و توانسته‌ام کمک کرده‌ام و امیدوارم این مشکل نیز حل شود. وی با اشاره به برگزاری مجمع انتخاباتی چند هیئت در ماه‌های اخیر، تصریح کرد: کشتی لرستان از استان‌های دیگر جا مانده و در ارزیابی فدراسیون رتبه خوبی نداریم. محمدی تاکید کرد: با توجه به شرایط انتظار می‌رود مقدمات برگزاری مجمع انتخاباتی هیئت کشتی لرس..

غلامرضا محمدی: دلم برای کشتی لرستان می‌سوزد

غلامرضا محمدی:  دلم برای کشتی لرستان می‌سوزد

ایسنا/لرستان سرمربی لرستانی تیم ملی کشتی آزاد می‌گوید: دلم برای کشتی استانم می‌سوزد.

غلام‌رضا محمدی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: متأسفانه کشتی لرستان حال و روز خوبی ندارد و مدت‌هاست که هیئت این استان در بلاتکلیفی است و با سرپرست اداره می‌شود.

وی با بیان اینکه سه بار برای هماهنگی‌های لازم در جهت برگزاری مجمع به خرم‌آباد آمده‌ام، تصریح کرد: این کار را وظیفه خودم می‌دانم اما انتظار می‌رود سایر مسئولان نیز در راستای برگزاری مجمع همکاری کنند.

محمدی تاکید کرد: دلم برای کشتی لرستان می‌سوزد و سیاسی‌کاری متأسفانه لطمات زیادی به این رشته در استان ما وارد کرده است.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: به کشتی استانم احساس دین می‌کنم و هر جا که لازم بوده و توانسته‌ام کمک کرده‌ام و امیدوارم این مشکل نیز حل شود.

وی با اشاره به برگزاری مجمع انتخاباتی چند هیئت در ماه‌های اخیر، تصریح کرد: کشتی لرستان از استان‌های دیگر جا مانده و در ارزیابی فدراسیون رتبه خوبی نداریم.

محمدی تاکید کرد: با توجه به شرایط انتظار می‌رود مقدمات برگزاری مجمع انتخاباتی هیئت کشتی لرستان هرچه سریع‌تر فراهم شود.

انتهای پیام