غائبان بزرگ بایرن برابر دورتموند

غائبان بزرگ بایرن برابر دورتموند بایرن مونیخ در دیدار حساس برابر بوروسیا دورتموند سه بازیکن خود را در اختیار نخواهد داشت. به گزارش ایسنا و به نقل از اسکای اسپورت، بایرن مونیخ در حساس ترین دیدار هفته هفتم رقابت های بوندسلیگا به مصاف بوروسیا دورتموند خواهد رفت. بایرن در این دیدار حساس سه بازیکن خود را در اختیار نخواهد داشت. بنیامین پاوارد و آلفونسو دیوس به خاطر آسیب دیدگی و نیکولاس سوله به خاطر ابتلای به کرونا نمی توانند بایرن را در این دیدار حساس همراهی کنند. هم بایرن و هم دورتموند در فصل جاری بوندسلیگا عملکرد خوبی از خود نشان داده اند. هر دو تیم ۱۵ امتیازی هستند و بایرن با تفاضل گل بهتر در صدر جدول رده بندی قرار دارد و دورتموند هم دوم است. انتهای پیام

غائبان بزرگ بایرن برابر دورتموند

غائبان بزرگ بایرن برابر دورتموند

بایرن مونیخ در دیدار حساس برابر بوروسیا دورتموند سه بازیکن خود را در اختیار نخواهد داشت.

به گزارش ایسنا و به نقل از اسکای اسپورت، بایرن مونیخ در حساس ترین دیدار هفته هفتم رقابت های بوندسلیگا به مصاف بوروسیا دورتموند خواهد رفت.

بایرن در این دیدار حساس سه بازیکن خود را در اختیار نخواهد داشت.

بنیامین پاوارد و آلفونسو دیوس به خاطر آسیب دیدگی و نیکولاس سوله به خاطر ابتلای به کرونا نمی توانند بایرن را در این دیدار حساس همراهی کنند.

هم بایرن و هم دورتموند در فصل جاری بوندسلیگا عملکرد خوبی از خود نشان داده اند. هر دو تیم ۱۵ امتیازی هستند و بایرن با تفاضل گل بهتر در صدر جدول رده بندی قرار دارد و دورتموند هم دوم است.

انتهای پیام