عکس روز/ هیچ‌کس نمی‌تواند مارادونا باشد

عکس روز/ هیچ‌کس نمی‌تواند مارادونا باشد خبرگزاری دانشجویان ایران - ایسنا دیروز تولد ۶۰ سالگی دیگو مارادونا بود. خاطره‌ای را به دیگو مارادونا نسبت می‌دهند؛ مارادونا که به خاطر افسردگی بعد از ترک اعتیاد در بیمارستانی روانی بستری بود می‌گوید در آن‌جا همه خودشان را به جای یک آدم معروف جا می‌زدند. یک نفر می‌گفت چگواراست و دیگری خودش را گاندی معرفی می‌کرد و همه باور می‌کردند. مارادونا هم خودش را معرفی میکند اما به او می‌گویند هیچ‌کس نمی‌تواند مارادونا باشد. این خاطره حتی اگر واقعیت نداشته باشد می‌تواند تصویر درستی از جایگاه و محبوبیت مارادونا در آرژانتین به دست بدهد. کم پیدا می‌شود کسی هم که تصویرش روی دیوارها باقی بماند و خاطره‌اش در قلب و ذهن مردم. این تصویر را Demian Alday از ورزشگاه محل بازی دو تیم لیگ برتر آرژانتین ثبت کرده است. انتهای پیام

عکس روز/ هیچ‌کس نمی‌تواند مارادونا باشد

عکس روز/ هیچ‌کس نمی‌تواند مارادونا باشد

خبرگزاری دانشجویان ایران – ایسنا

دیروز تولد ۶۰ سالگی دیگو مارادونا بود. خاطره‌ای را به دیگو مارادونا نسبت می‌دهند؛ مارادونا که به خاطر افسردگی بعد از ترک اعتیاد در بیمارستانی روانی بستری بود می‌گوید در آن‌جا همه خودشان را به جای یک آدم معروف جا می‌زدند. یک نفر می‌گفت چگواراست و دیگری خودش را گاندی معرفی می‌کرد و همه باور می‌کردند. مارادونا هم خودش را معرفی میکند اما به او می‌گویند هیچ‌کس نمی‌تواند مارادونا باشد.

این خاطره حتی اگر واقعیت نداشته باشد می‌تواند تصویر درستی از جایگاه و محبوبیت مارادونا در آرژانتین به دست بدهد. کم پیدا می‌شود کسی هم که تصویرش روی دیوارها باقی بماند و خاطره‌اش در قلب و ذهن مردم.

این تصویر را Demian Alday از ورزشگاه محل بازی دو تیم لیگ برتر آرژانتین ثبت کرده است.

انتهای پیام

Radio Eram

FREE
VIEW