علی یونسی در زندان به «کرونا مبتلا شده است»

علی یونسی در زندان به «کرونا مبتلا شده است» برادر علی یونسی، دانشجوی بازداشت‌شده، روز پنجشنبه نوشته است، اخیرا برادرش پس از نزدیک به دو ماه از انفرادی به سلول جمعی منتقل شده است، ولی در دوران انفرادی به ویروس کرونا مبتلا شده است. رضا یونسی در توییتی نوشته است:‌ «روز گذشته و بعد از بیش از دو و نیم هفته تلفن زد و گفت به دلیل ابتلا به کرونا و حال جسمی نامساعد هفته پیش نتوانسته بوده تلفن بزند (با وجود اینکه اجازه تلفن داشته). سه روز پیش و بعد از ۵۹ روز انفرادى به سلول کوچکی منتقل شده كه در آنجا همراه با ۷-۸ نفر دیگر در بازداشت هستند.» علی یونسی، برنده مدال نقره المپیاد نجوم کشوری در سال ۹۵ و همچنین مدال طلای المپیاد جهانی نجوم در سال ۹۶، روز ۲۲فروردین بدون اعلام دلیل دستگیری، «پس از ضرب‌وشتم شدید توسط مأموران» بازداشت شد. در همان روز، مأموران امنیتی امیرحسین مرادی، فعال دانشجویی، را نیز بازداشت کردند که از وضعیت این دانشجو اطلاع دقیقی در دست نیست. امیرحسین مرادی، دانشجوی فیزیک و برنده مدال نقره المپیاد نجوم کشوری در سال ۹۶، است.

علی یونسی در زندان به «کرونا مبتلا شده است»

برادر علی یونسی، دانشجوی بازداشت‌شده، روز پنجشنبه نوشته است، اخیرا برادرش پس از نزدیک به دو ماه از انفرادی به سلول جمعی منتقل شده است، ولی در دوران انفرادی به ویروس کرونا مبتلا شده است.

رضا یونسی در توییتی نوشته است:‌ «روز گذشته و بعد از بیش از دو و نیم هفته تلفن زد و گفت به دلیل ابتلا به کرونا و حال جسمی نامساعد هفته پیش نتوانسته بوده تلفن بزند (با وجود اینکه اجازه تلفن داشته). سه روز پیش و بعد از ۵۹ روز انفرادى به سلول کوچکی منتقل شده كه در آنجا همراه با ۷-۸ نفر دیگر در بازداشت هستند.»

علی یونسی، برنده مدال نقره المپیاد نجوم کشوری در سال ۹۵ و همچنین مدال طلای المپیاد جهانی نجوم در سال ۹۶، روز ۲۲فروردین بدون اعلام دلیل دستگیری، «پس از ضرب‌وشتم شدید توسط مأموران» بازداشت شد.

در همان روز، مأموران امنیتی امیرحسین مرادی، فعال دانشجویی، را نیز بازداشت کردند که از وضعیت این دانشجو اطلاع دقیقی در دست نیست.

امیرحسین مرادی، دانشجوی فیزیک و برنده مدال نقره المپیاد نجوم کشوری در سال ۹۶، است.

Radio Eram

FREE
VIEW