علی نژاد: تنیس ایران با صد سال قدمت شرایط خوبی ندارد

علی نژاد: تنیس ایران با صد سال قدمت شرایط خوبی ندارد معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: جایگاه تنیس ایران با قدمت بیش از صد سال شرایط خوبی ندارد و رییس فدراسیون باید وضعت خوبی را در پایان دوره خود رقم بزند. به گزارش ایسنا و به نقل از فدراسیون تنیس، مجمع عمومی سالیانه فدراسیون تنیس با ریاست مهدی علی‌نژاد به صورت وبینار در سالن جلسات وزارت ورزش و جوانان برگزار شد. در این مجمع کیکاووس سعیدی دبیرکل کمیته ملی المپیک و داود عزیزی رییس فدراسیون حضور داشتند. این مجمع با هدف بررسی عملکرد مالی و فنی فدراسیون در سال گذشته و تصویب برنامه‌های فدراسیون در سال جاری تشکیل شد و پس از ارائه گزارش داود عزیزی رییس فدراسیون و گزارش‌های حسابرس، بازرس و خزانه داری، این گزارش‌ها مورد تایید مجمع واقع شد. مهدی علی‌نژاد با بیان اینکه ورزش تنیس از پردرآمدترین و پرمخاطب‌ترین ورزش‌های دنیا محسوب می‌شود، نسبت به بهبود و ارتقا جایگاه این رشته در ایران تاکید و ابراز امیدواری کرد که رییس جدید فدراسیون تنیس با توجه به توان و تجربه مدیریتی و همکاران خوب بتواند وضعیت خوبی را در پایان دوره چهارساله برای این رشته رق..

علی نژاد: تنیس ایران با صد سال قدمت شرایط خوبی ندارد

علی نژاد: تنیس ایران با صد سال قدمت شرایط خوبی ندارد

معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: جایگاه تنیس ایران با قدمت بیش از صد سال شرایط خوبی ندارد و رییس فدراسیون باید وضعت خوبی را در پایان دوره خود رقم بزند.

به گزارش ایسنا و به نقل از فدراسیون تنیس، مجمع عمومی سالیانه فدراسیون تنیس با ریاست مهدی علی‌نژاد به صورت وبینار در سالن جلسات وزارت ورزش و جوانان برگزار شد. در این مجمع کیکاووس سعیدی دبیرکل کمیته ملی المپیک و داود عزیزی رییس فدراسیون حضور داشتند.

این مجمع با هدف بررسی عملکرد مالی و فنی فدراسیون در سال گذشته و تصویب برنامه‌های فدراسیون در سال جاری تشکیل شد و پس از ارائه گزارش داود عزیزی رییس فدراسیون و گزارش‌های حسابرس، بازرس و خزانه داری، این گزارش‌ها مورد تایید مجمع واقع شد.

مهدی علی‌نژاد با بیان اینکه ورزش تنیس از پردرآمدترین و پرمخاطب‌ترین ورزش‌های دنیا محسوب می‌شود، نسبت به بهبود و ارتقا جایگاه این رشته در ایران تاکید و ابراز امیدواری کرد که رییس جدید فدراسیون تنیس با توجه به توان و تجربه مدیریتی و همکاران خوب بتواند وضعیت خوبی را در پایان دوره چهارساله برای این رشته رقم بزند.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وارت ورزش و جوانان، تربیت نیروی انسانی متخصص را برای پرورش استعدادها مورد توجه قرار داد و تاکید کرد: فدراسیون تنیس باید در زمینه آموزش نیز با برنامه مدون نیروهای متخصص و حرفه‌ای را تربیت کند.

علی نژاد با اشاره به شیوع ویروس کرونا که ورزش دنیا را تحت تاثیر خود قرار داده است، تصریح کرد: رشته تنیس به دلیل شرایط خاصی که دارد جزو اولین ورزش‌هایی بود که مجوز فعالیت و مسابقه گرفت و در ادامه نیز باید از این فرصت برای برنامه‌ریزی گسترده‌تر در راستای برگزاری رویدادهای مختلف و ایجاد شور و نشاط در جامعه بهره گرفت. درآمدهایی که در تنیس وجود دارد واقعا با بسیاری از رشته‌ها قابل مقایسه نیست اما جایگاه تنیس ایران با قدمت بیش از صد سال کجاست و چرا امروز شرایط خوبی نداریم؟

او ادامه داد: آنچه مسلم است توقع داریم که رییس فدراسیون در پایان دوره چهارساله اتفاقات خوبی را در راستای توسعه و پیشرفت این رشته رقم بزند و با توجه به توانمندی مدیریتی داود عزیزی، تجارب ارزنده‌ای که در پست‌های قبلی مدیریتی دارد و با توجه به تیم خوبی که در زمینه همکاران دارد، می‌تواند وضعت خوبی را در پایان دوره خود رقم بزند .

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان گفت: برگزاری جام حذفی آقایان و بانوان اتفاق خوبی بود که فدراسیون رقم زد و امیدوارم همچنان با استمرار در برگزاری چنین رویدادهای که می‌تواند رونق تنیس ایران را به دنبال داشته باشد، وضعیت این رشته را بهبود ببخشند.

انتهای پیام