علی مطهری: فیلترینگ واتساپ و اینستاگرام ممکن است افرادی را به سمت معترضان سوق دهد

علی مطهری: فیلترینگ واتساپ و اینستاگرام ممکن است افرادی را به سمت معترضان سوق دهد علی مطهری، نایب رئیس پیشین مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از ادامه فیلترینگ واتساپ و اینستاگرام در کشور گفت که «فیلترینگ واتساپ و اینستاگرام موجب اختلال در کسب‌وکار مردم شده است». آقای مطهری روز سه‌شنبه ۱۷ آبان در یک پست اینستاگرامی ابراز نگرانی کرد که فیلترینگ این دو «ممکن است افرادی را به سمت معترضان سوق دهد». او افزود که «با توجه به رشد اجتماعی ملت ایران»، رفع فیلتر این دو خطری را متوجه کشور نمی‌کند. واتساپ و اینستاگرام از زمان آغاز اعتراضات سراسری در ایران در واکنش به جان باختن مهسا امینی در بازداشت گشت ارشاد، بیش از ۵۰ روز است که به دستور شورای امنیت کشور و پیروی وزارت ارتباطات و فناوری فیلتر است. این در حالی است که بر اساس گزارش‌ها، کسب‌وکار اینترنتی بیش از ده میلیون نفر در بستر این دو شبکه به خطر افتاده است. برخی مقامات دولت ابراهیم رئیسی گفته‌اند که احتمالا فیلترینگ این دو پلتفرم دائمی خواهد بود.

علی مطهری: فیلترینگ واتساپ و اینستاگرام ممکن است افرادی را به سمت معترضان سوق دهد واتساپ، اینستاگرام و فیسبوک از زیرمجموعه‌های شرکت «متا» هستند

علی مطهری، نایب رئیس پیشین مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از ادامه فیلترینگ واتساپ و اینستاگرام در کشور گفت که «فیلترینگ واتساپ و اینستاگرام موجب اختلال در کسب‌وکار مردم شده است».

آقای مطهری روز سه‌شنبه ۱۷ آبان در یک پست اینستاگرامی ابراز نگرانی کرد که فیلترینگ این دو «ممکن است افرادی را به سمت معترضان سوق دهد».

او افزود که «با توجه به رشد اجتماعی ملت ایران»، رفع فیلتر این دو خطری را متوجه کشور نمی‌کند.

واتساپ و اینستاگرام از زمان آغاز اعتراضات سراسری در ایران در واکنش به جان باختن مهسا امینی در بازداشت گشت ارشاد، بیش از ۵۰ روز است که به دستور شورای امنیت کشور و پیروی وزارت ارتباطات و فناوری فیلتر است.

این در حالی است که بر اساس گزارش‌ها، کسب‌وکار اینترنتی بیش از ده میلیون نفر در بستر این دو شبکه به خطر افتاده است.

برخی مقامات دولت ابراهیم رئیسی گفته‌اند که احتمالا فیلترینگ این دو پلتفرم دائمی خواهد بود.

Radio Eram

FREE
VIEW