علی‌نژاد: افزایش قیمت تجهیزات، کار را برای دوچرخه‌سواران سخت کرد

علی‌نژاد: افزایش قیمت تجهیزات، کار را برای دوچرخه‌سواران سخت کرد معاون قهرمانی وزیر ورزش و جوانان گفت: از این که افزایش قیمت تجهیزات کار را برای دوچرخه‌سواران سخت کرده اطلاع داریم. به گزارش ایسنا، مهدی علی‌نژاد در مجمع سالانه فدراسیون دوچرخه سواری بیان کرد: خوشحالم در جمع خانواده بزرگ دوچرخه سواری هستم. از زحمات آقای قمری در هشت ساله گذشته تشکر می‌کنم. هر چند فراز و نشیب‌هایی وجود داشت اما همه تلاش خود را کرد. او ادامه داد: شرایط کرونا در دنیا باعث شد خیلی از رویدادها به تعویق بیفتد اما شرایط برای دوچرخه‌ سواری بهتر است و می‌تواند افراد بیش‌تری را جذب کند. البته هزینه‌ها در دوچرخه سواری افزایش پیدا کرده چون نیاز به تجهیزات زیادی دارند و تامین آن‌ها سخت است. ما باید به تولید داخل توجه کنیم و جذب اسپانسر هم می‌تواند کمک زیادی کند. امیدوارم شرایط در آینده نزدیک به گونه‌ای شود که بتوانیم شاهد شرایط بهتری برای دوچرخه سواران باشیم که این وابسته به شرایط اقتصادی است. از زحمات هشت ساله آقای قمری تشکر می‌کنم و به امید خدا در مسوولیت‌های دیگر در وزارت ورزش در خدمت‌شان هستیم. انتهای پیام

علی‌نژاد: افزایش قیمت تجهیزات، کار را برای دوچرخه‌سواران سخت کرد

علی‌نژاد: افزایش قیمت تجهیزات، کار را برای دوچرخه‌سواران سخت کرد

معاون قهرمانی وزیر ورزش و جوانان گفت: از این که افزایش قیمت تجهیزات کار را برای دوچرخه‌سواران سخت کرده اطلاع داریم.

به گزارش ایسنا، مهدی علی‌نژاد در مجمع سالانه فدراسیون دوچرخه سواری بیان کرد: خوشحالم در جمع خانواده بزرگ دوچرخه سواری هستم. از زحمات آقای قمری در هشت ساله گذشته تشکر می‌کنم. هر چند فراز و نشیب‌هایی وجود داشت اما همه تلاش خود را کرد.

او ادامه داد: شرایط کرونا در دنیا باعث شد خیلی از رویدادها به تعویق بیفتد اما شرایط برای دوچرخه‌ سواری بهتر است و می‌تواند افراد بیش‌تری را جذب کند. البته هزینه‌ها در دوچرخه سواری افزایش پیدا کرده چون نیاز به تجهیزات زیادی دارند و تامین آن‌ها سخت است. ما باید به تولید داخل توجه کنیم و جذب اسپانسر هم می‌تواند کمک زیادی کند. امیدوارم شرایط در آینده نزدیک به گونه‌ای شود که بتوانیم شاهد شرایط بهتری برای دوچرخه سواران باشیم که این وابسته به شرایط اقتصادی است. از زحمات هشت ساله آقای قمری تشکر می‌کنم و به امید خدا در مسوولیت‌های دیگر در وزارت ورزش در خدمت‌شان هستیم.

انتهای پیام

Radio Eram

FREE
VIEW