علیپور: قطر، لیگ قهرمانان را آزمایشگاه جام‌جهانی کرده است

علیپور: قطر، لیگ قهرمانان را آزمایشگاه جام‌جهانی کرده است قائم‌مقام باشگاه شهرخودرو خراسان گفت: متاسفانه تیم های ایرانی حاضر در مسابقات باشگاه های آسیا شرایط سختی را تجربه می کنند و این وضعیت بسیار ناراحت‌کننده است. به گزارش ایسنا، وحید علیپور درباره میزبانی کشور قطر از لیگ قهرمانان آسیا گفت: همه ما بر شرایط ویژه کرونایی که بر همه چیز حاکم شده است واقفیم اما تصور ما این است که قطری‌ها برای جام‌جهانی ۲۰۲۲ میزبانی این بازیها را قبول کردند تا خودشان را تست کنند و البته اینجا را تبدیل به آزمایشگاه خود کرده‌اند. وی ادامه داد: امکاناتی که در هتل محل استقرار ما و سه باشگاه ایرانی دیگر وجود دارد به هیچ وجه قابل قبول نیست و البته خدمات هتلی و ترانسفر تیم‌ها نیز بسیار ضعیف است. نمی‌دانیم AFC چگونه بر این شرایط نظارت دارد، چرا که ما چند نامه اعتراض ارسال کرده‌ایم و کسی پاسخگو نبوده است و خدمات و امکانات نیز تغییری نکرده است. وی اظهار کرد: کیفیت زمین‌های تمرینی نیز ظاهرش خوب است اما متاسفانه از نظر فنی زمین ها چندان مناسب نیست. ما توقع داشتیم از فدراسیون فوتبال خودمان حداقل بازرسی وجود داشت و ..

علیپور: قطر، لیگ قهرمانان را آزمایشگاه جام‌جهانی کرده است

علیپور: قطر، لیگ قهرمانان را آزمایشگاه جام‌جهانی کرده است

قائم‌مقام باشگاه شهرخودرو خراسان گفت: متاسفانه تیم های ایرانی حاضر در مسابقات باشگاه های آسیا شرایط سختی را تجربه می کنند و این وضعیت بسیار ناراحت‌کننده است.

به گزارش ایسنا، وحید علیپور درباره میزبانی کشور قطر از لیگ قهرمانان آسیا گفت: همه ما بر شرایط ویژه کرونایی که بر همه چیز حاکم شده است واقفیم اما تصور ما این است که قطری‌ها برای جام‌جهانی ۲۰۲۲ میزبانی این بازیها را قبول کردند تا خودشان را تست کنند و البته اینجا را تبدیل به آزمایشگاه خود کرده‌اند.

وی ادامه داد: امکاناتی که در هتل محل استقرار ما و سه باشگاه ایرانی دیگر وجود دارد به هیچ وجه قابل قبول نیست و البته خدمات هتلی و ترانسفر تیم‌ها نیز بسیار ضعیف است. نمی‌دانیم AFC چگونه بر این شرایط نظارت دارد، چرا که ما چند نامه اعتراض ارسال کرده‌ایم و کسی پاسخگو نبوده است و خدمات و امکانات نیز تغییری نکرده است.

وی اظهار کرد: کیفیت زمین‌های تمرینی نیز ظاهرش خوب است اما متاسفانه از نظر فنی زمین ها چندان مناسب نیست. ما توقع داشتیم از فدراسیون فوتبال خودمان حداقل بازرسی وجود داشت و در این هتل می‌آمدند و شرایط را بازدید می‌کردند اما متاسفانه این اقدام هم انجام نشده است.

علیپور گفت: فشار AFC هر روز بر فوتبال ایران بیشتر می‌شود و این به هیچ وجه خوب نیست. ما روزی قدرت فوتبال آسیا بودیم اما با شرایط فعلی و اقدامات عجیب AFC در قبال فوتبال ایران متوجه می شویم که گویا دامنه این محدودیت‌ها برای فوتبال ایران در آینده نیز بیشتر خواهد شد و ممکن است به فوتبال ملی هم برسد.

انتهای پیام