علیزاده: هدف مس، ماندن در لیگ برتر است/ در بازی‌های بعدی بهتر می‌شویم

علیزاده: هدف مس، ماندن در لیگ برتر است/ در بازی‌های بعدی بهتر می‌شویم سرپرست تیم فوتبال مس می‌گوید هدف تیمش ماندن در رقابت‌های لیگ برتر است. به گزارش ایسنا، علی علیزاده سرپرست تیم فوتبال مس رفسنجان پس از شکست تیمش مقابل استقلال در هفته اول رقابت‌های لیگ برتر گفت: تیمی که به لیگ برتر می‌آید، باید در لیگ بماند. تیم ما خوب بازی کرد و بدن‌ها هنوز آمادگی نسبی دارد. به تیم استقلال تبریک می‌گویم و ما باید بیشتر کار کنیم تا بتوانیم در بازی‌های بعدی موفق باشیم. او در واکنش به سوالی در این رابطه که مس رفسنجان در بازی‌های تدارکاتی عملکرد بهتری داشت، خاطرنشان کرد: بازی تدارکاتی با بازی‌های رسمی فرق دارد. اینجا ورزشگاه آزادی است و مقابل استقلال ظاهر شدیم. امیدوارم در بازی‌های بعدی بتوانیم عملکرد بهتری داشته باشیم. انتهای پیام

علیزاده: هدف مس، ماندن در لیگ برتر است/ در بازی‌های بعدی بهتر می‌شویم

علیزاده: هدف مس، ماندن در لیگ برتر است/ در بازی‌های بعدی بهتر می‌شویم

سرپرست تیم فوتبال مس می‌گوید هدف تیمش ماندن در رقابت‌های لیگ برتر است.

به گزارش ایسنا، علی علیزاده سرپرست تیم فوتبال مس رفسنجان پس از شکست تیمش مقابل استقلال در هفته اول رقابت‌های لیگ برتر گفت: تیمی که به لیگ برتر می‌آید، باید در لیگ بماند. تیم ما خوب بازی کرد و بدن‌ها هنوز آمادگی نسبی دارد. به تیم استقلال تبریک می‌گویم و ما باید بیشتر کار کنیم تا بتوانیم در بازی‌های بعدی موفق باشیم.

او در واکنش به سوالی در این رابطه که مس رفسنجان در بازی‌های تدارکاتی عملکرد بهتری داشت، خاطرنشان کرد: بازی تدارکاتی با بازی‌های رسمی فرق دارد. اینجا ورزشگاه آزادی است و مقابل استقلال ظاهر شدیم. امیدوارم در بازی‌های بعدی بتوانیم عملکرد بهتری داشته باشیم.

انتهای پیام