علوی: فولاد در لیگ بیستم یک کار بزرگ انجام می‌دهد

علوی: فولاد در لیگ بیستم یک کار بزرگ انجام می‌دهد سرپرست فولاد خوزستان با پرهیز از دادن قول قهرمانی به هواداران تیمش، گفت که این تیم می‌تواند در لیگ بیستم هم یک کار بزرگ را انجام دهد. به گزارش ایسنا، سیدمحمد علوی، سرپرست فولاد خوزستان درباره قرعه‌کشی لیگ برتر بیستم گفت: خدا را شکر فصل گذشته توانستیم سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را به دست بیاوریم و در این فصل هم هدفمان کسب سهمیه آسیا است تا هواداران را خوشحال کنیم. سرپرست این تیم درباره عدم حضور هواداران در ورزشگاه‌ها به علت شیوع کرونا و در نظر گرفتن پروتکلی برای بازگشت‌ آن‌ها، گفت: ما دوست داریم هواداران در ورزشگاه حاضر شوند. متاسفانه کرونا این توفیق را از ما گرفته است و نمی‌توانیم هواداران را از نزدیک ببینیم و آن‌ها هم به بازیکنان انگیزه دهند. وی در پاسخ به این سوال که آیا به هواداران تیمش قول قهرمانی می‌دهد، گفت: قهرمانی دشوار است اما با کادرفنی جوان خودمان از جمله آقای نکونام و درایت آقای آذری، مطمئنم امسال یک کار بزرگ را انجام خواهیم داد. امیدوارم امسال هم سهمیه آسیا را بگیریم و در آسیا بدرخشیم. انتهای پیام

علوی: فولاد در لیگ بیستم یک کار بزرگ انجام می‌دهد

علوی: فولاد در لیگ بیستم یک کار بزرگ انجام می‌دهد

سرپرست فولاد خوزستان با پرهیز از دادن قول قهرمانی به هواداران تیمش، گفت که این تیم می‌تواند در لیگ بیستم هم یک کار بزرگ را انجام دهد.

به گزارش ایسنا، سیدمحمد علوی، سرپرست فولاد خوزستان درباره قرعه‌کشی لیگ برتر بیستم گفت: خدا را شکر فصل گذشته توانستیم سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را به دست بیاوریم و در این فصل هم هدفمان کسب سهمیه آسیا است تا هواداران را خوشحال کنیم.

سرپرست این تیم درباره عدم حضور هواداران در ورزشگاه‌ها به علت شیوع کرونا و در نظر گرفتن پروتکلی برای بازگشت‌ آن‌ها، گفت: ما دوست داریم هواداران در ورزشگاه حاضر شوند. متاسفانه کرونا این توفیق را از ما گرفته است و نمی‌توانیم هواداران را از نزدیک ببینیم و آن‌ها هم به بازیکنان انگیزه دهند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا به هواداران تیمش قول قهرمانی می‌دهد، گفت: قهرمانی دشوار است اما با کادرفنی جوان خودمان از جمله آقای نکونام و درایت آقای آذری، مطمئنم امسال یک کار بزرگ را انجام خواهیم داد. امیدوارم امسال هم سهمیه آسیا را بگیریم و در آسیا بدرخشیم.

انتهای پیام