خانه / بالا / عروس داعش در آلمان به پنج سال حبس محکوم شد

عروس داعش در آلمان به پنج سال حبس محکوم شد

زبینه اس. یکی از اولین اعضای آلمانی داعش بود که از مناطق جنگی به آلمان برگشت. بر اساس اقامه دعوی، او در سوریه و عراق برای گروه تروریستی اسلامی داعش فعالیت کرده است. روز جمعه ۱۴ تیر حکم او اعلام شد.

«محبت نیوز»- این زن ۳۲ ساله آلمانی از سوی محکمه عالی ایالتی اشتوتگارت به دلیل عضویت در سازمان تروریستی موسوم به «دولت اسلامی» یا داعش به پنج سال حبس محکوم شده است.

به نقل از دویچه وله، براساس معلومات سارنوالی، زبینه از اواخر سال ۲۰۱۳ تا آگست ۲۰۱۷ در سوریه و عراق زندگی می کرد. در اپریل ۲۰۱۷ او از مناطق جنگی به آلمان برگشت و در ماه جولای ۲۰۱۸ در شهر بادن بادن آلمان دستگیر شد. سارنوالی فدرال آلمان برای او مجازات شش سال حبس را درخواست کرده بود، اما وکیل مدافع اش خواستار کاهش مدت حبس به سه سال شده بود.

ستایش از زندگی با داعش در اینترنت

متهم در جریان محاکمه گفته است که با این سازمان تروریستی قطع رابطه کرده است. بنا بر معلومات سارنوالی فدرال آلمان این زن اسلامگرا اندکی بعد از ورودش به سوریه با یکی از جنگجویان داعش ازدواج کرده بود. زبینه سپس دو فرزند به دنیا آورده است.

براساس معلوماتی که در اقامه دعوی آمده است، زبینه در چندین وبلاگ اینترنتی از زندگی در نزد داعش ستایش کرده بود. ظاهرن هدف او از این کار جلب افراد بیشتری برای پیوستن به داعش در مناطق جنگی بوده است. گفته شده که شوهر زبینه بعدتر در جنگ کشته شده است.

همچنین بررسی کنید

آنچه نظام از «حوزه‌‌های علمیه» می‌‎خواهد: تربیت طلاب همتراز انقلاب!

محور سخنرانی‌‌های حوزویان در آغاز سال تحصیلی ۹۸ بر لزوم تربیت «طلبه در تراز انقلاب …

اکثر کانادایی ها از قانون منع استفاده از «نمادهای مذهبی» حمایت کردند

در حالی که “جاستین ترودو” تصویب قانون ممنوعیت استفاده از نمادهای مذهبی و بخصوص حجاب …

Translate »
"
2016

Watch Dragon ball super